Wpis z mikrobloga

@dziaru: Ja bym poszedł o krok dalej i dał wszystkim możliwość wypisania się z publicznego systemu opieki zdrowotnej. Tylko może się wtedy okazać, że nie będzie Cię stać na jakiekolwiek leczenie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kotecci: tak, to też by mogła być opcja, tylko trochę mało humanitarna - patrzeć jak ktoś się dusi pod płotem, bo uwierzył w głupoty.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kotecci: szurku, coś Ci się pomieszało. Ja Cię do niczego nie namawiam. Kompletnie mnie to nie interesuje w co wierzysz a w co nie.
Ale - albo wyższa składka, albo ban na 112 jak Cię złapie covid.
  • Odpowiedz
@dziaru: składki za szpitale dla grubasów. miliony różnych chorób i o wiele wieksza szansa na covida. nie szczepię się żeby te gamonie miały motywację schudnąć, ale oni wolą mnie nie wpuścić do sklepu. skrajnie nieodpowiedzialni za siebie ludzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sylben: pisałem wyżej. Wyższe opodatkowanie śmieciowego żarcia. Jeśli chodzi o picie i palenie, to jest już akcyza. A dla niezaszczepionego - wyższa składka.
  • Odpowiedz
@dziaru: no to prosze o zwolnienie ze skladek jesli nie ma leczenia. A kto ma placic za nop-y po szczepieniu?:) bo ja tez nie chce aby na to szly skladki jesli ktos bierze udzial w eksperymencie ;)
  • Odpowiedz
@dziaru: składka też musi być większa, może w końcu by zrozumieli, że normalni niegrubi ludzie to mniejszość z covidem w szpitalach. niestety nie wiedzą co dla nich dobre i dalej są za leniwi żeby schudnąć więc trzeba podjąć drastyczne kroki a nie tylko podatek od czipsów i mcdonalda wchodzących w skład ich codziennego jadłospisu
  • Odpowiedz
@dziaru: nie po to dbam o formę żeby taki pulpet nawoływał do niewpuszczenia mnie do różnych miejsc publicznych bo nie potrafi brać odpowiedzialności za swoje obżarstwo
  • Odpowiedz