Wpis z mikrobloga

#korwinnadzis

Polecam też wcześniej dodane Korwiny i przy okazji mam pytanie do Was: _czy wlepki z Korwinami, przeznaczone do spamowania ulic powinny być mniej więcej w rozmiarze wizytówki/karty kredytowej (wtedy będzie bardzo dużo małych), czy koperty DL* (w takim wypadku będzie dużo dużych)?_

*) rozmiar około 1/3 kartki A4

#socjalizm #malpy #jkm #krul #korwin #korwinboners
V.....m - #korwinnadzis

Polecam też wcześniej dodane Korwiny i przy okazji mam pytan...

źródło: comment_U04AAnMAlUQps78DGRPzUMiOEgrEdy8B.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vealheim: zdecydowania wielkości wizytówek, max. karty kredytowej. Mniejsze koszty, jak najbardziej będą przyciągać uwagę, można dyskretnie mieć przy sobie i przyklejać gdzie popadnie :).
  • Odpowiedz
@Vealheim: fajnie, że promujesz swojego idola, ale może mógłbyś nie robić jeszcze większego syfu na naszych ulicach (wiesz poszanowanie własności, przestrzeni publicznej i takie tam)
  • Odpowiedz
@Vealheim: Jak już syfisz ulicę to daj większe te wlepki, bo takie wizytówki będą gimbusy nalepiać wszędzie, gdzie się da niszcząc przy okazji wspólne mienie.
  • Odpowiedz
@p1234567890: w przypadku gdy obaj w tej samej części jesteśmy właścicielami danego przedmiotu potrzeba zgody obu osób, żeby ten przedmiot zniszczyć. Sytuacja byłaby taka sama, gdybym to ja chciał coś nakleić, a on nie.

Czy twoim zdaniem każdy powinien mieć prawo do niszczenia chodników, przystanków, ławek, bo może w jakiejś małej części jest ich właścicielem? Czy powinienem mieć prawo do wejścia do publicznej szkoły i wzięcia do domu np. komputera?
  • Odpowiedz
@p1234567890: napisałeś:

Bo równie śmieszne jest zmuszanie do płacenia na coś z czego się nigdy nie skorzysta.


A ja ci udowadniam, że korzystasz z tego na co płacisz podatki i nie wyobrażasz sobie, jak ciężko byłoby ci bez tych rzeczy
  • Odpowiedz