Wpis z mikrobloga

#korwinnadzis

Polecam też wcześniej dodane Korwiny i przy okazji mam pytanie do Was: _czy wlepki z Korwinami, przeznaczone do spamowania ulic powinny być mniej więcej w rozmiarze wizytówki/karty kredytowej (wtedy będzie bardzo dużo małych), czy koperty DL* (w takim wypadku będzie dużo dużych)?_

*) rozmiar około 1/3 kartki A4

#socjalizm #malpy #jkm #krul #korwin #korwinboners
V.....m - #korwinnadzis

Polecam też wcześniej dodane Korwiny i przy okazji mam pytan...

źródło: comment_U04AAnMAlUQps78DGRPzUMiOEgrEdy8B.jpg

Pobierz
  • 74
@Korwinoid, @franekfm: Tak na początku myślałem, ale boję się, że większość z nich zostanie niezauważona. Natomiast wydaje mi się, że jedna wlepa sporych rozmiarów będzie efektywniejsza niż kilka małych, bo więcej ludzi zwróci na nią uwagę.

@Svetlan: Wlepa w rozmiarze A1 ma tę zaletę, że będzie można przykleić nią trzech lewaków do ściany lub sufitu, albo zakleić wejście do skłota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gosvami: OK - będę informował.

@snoopek: Na razie przeglądałem tylko kilka cenników - druk planuje robić za 1-2 miesiące, kiedy uzbiera się kilka sensownych rzeczy do wypuszczenia (wstępnie planuje drukować wszystkie wypowiedzi, które dostały 100+ plusów na #mirko).

@Retnnok: Jak na kapitalistę przystało nie siedzę na zasiłku, tylko buduję swój dobrobyt ciężką pracą - wobec tego obawiam się, że mam większy budżet na tego typu zachcianki ( ͡