Wpis z mikrobloga

narracji PiSu w sprawie szczepionki.


@Volki: Przecież narracja PiS jest wprost antyszczepionkowa. Choćby dzisiaj Zybertowicz (doradca antyszczepa Dudy) w TVN mówił, że od szczepień się umiera. Morawiecki już przecież w tamtym roku odwołał pandemię, a Szumowski wyśmiewał maseczki.
  • Odpowiedz
  • 1
@Disegno Nie, nie, nie. Nie jest antyszczepionkowa xD xD

Oni są wręcz proszczepionkowi, a nawet proprzumysowcy, bo zapowiadają już projekt segregacji sanitarnej.
  • Odpowiedz
@Chuseok: I taki dokładnie jest obraz bezmyślnych soyboyów, którzy spijają bezkrytycznie absolutnie wszystko, o ile jest to podpisane jako "badanie naukowe".

Tymczasem jak się ma faktyczne pojęcie, jak wygląda nauka i jak się robi badania, to wtedy ma się trochę więcej dystansu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
trzecia dawka nie jest zalecana każdemu.


@cecyl: w UK jest. To szurze foliarzu uważasz że jesteś mądrzejszy niż autorytety medyczne naukowcy lekarze służba zdrowia w Wielkiej Brytanii? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dokładnie w tym jest z covidianami problem ze właśnie nie macie własnej refleksji, ba szydzicie z samodzielnego myślenia i powtarzacie narrację danego momentu. W tej chwili narracja who czy Polski stoi w otwartej sprzecznosci z
  • Odpowiedz
@Chuseok: nie jestem antyszczepem ale przyszedłem tu pośmiać się z ekonomisty. Jak to się stało, że nie widziałem tego nagłówka o 99 procentowej skuteczności? Jak 1% się zarazi to szczepienie ma skuteczność 99%? Co kurła?
  • Odpowiedz