Wpis z mikrobloga

Przed chwilą na polsat cafe przypadkiem zacząłem oglądać jakieś randki.

W roli głównej typiara, która idzie na 3 randki i wybiera spośród nich.
Typiara co prawda ma prace, ale nic poza tym nie ma do zaoferowania. Pierwszy ziomek z jakim była na randce ma dobrą pracę, fajne mieszkanie, dobrze gotuje, gra na gitarze. Typiara oceniła, że czuła się tam jako księżniczka. Jak ziomek spytał się czego szuka (lub ona go) to typiara powiedziała, że nie ma nic do zaoferowania, tylko siebie, a ziomek sprawiał wrażenie zachwyconego.
Typiara po randce powiedziała, że była zachwycona, super się czuła, ale jeszcze nie podejmuje decyzji, bo na kolejnych randkach się mogą trafić lepsi kawalerowie (ofc do kamery bez niego).
Dalej nie chciało mi się oglądać.

Czemu TV jeszcze bardziej się przyczynia do tego wizerunku, że kobieta jedyne co wystarczy że ma do zaoferowania to wagina, a i tak będzie miała mnóstwo kandydatów?
Później takie #rozowepaski z #tinder czy #badoo to oglądają i mają spaczone wymagania.

To nie tylko #spermiarz na tinder się do tego przyczyniają.

#przegryw #tinder #rozowypasek #niebieskiepaski #spermiarze #spermiarzalert
  • 21
@TiREX: Ona wybiera sobie nie tyle co tylko faceta ale i dom w jakim będzie mieszkać i samochód którym będzie Wożona
Więc jak pierwszy kawaler ma 40m2 a drugi 200m2 to wybór będzie oczywisty pod warunkiem że pierwszy nie jest chadem.
Trochę #!$%@? jest ten świat ehh
@kosmita: to zależy: ciekawą osobowość, umiejętności kulinarne, sprzątanie inteligencję lub jakieś inne umiejętności poza robieniem sobie makijażu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie chcę tu sprowadzać kobiety do jakieś pomocy domowej, ale z rozmowy z tej randki nie można było wyciągnąć wniosków, że ona jest jakąś super towarzyszką do rozmów. Jasno powiedziała, że ona gotować nie potrafi i w domu też nie będzie nic robiła
Jasno powiedziała, że ona gotować nie potrafi i w domu też nie będzie nic robiła


@TiREX: o, czyli szczera. To cenne w tych parszywych czasach.
Może jest z kategorii "mistrzyni świata druta" - przecież nie powie tego wprost w programie emitowanym przed 22:00, a nawet jeśli, to mogli wyciąć. xD

A serio... większość dziewczyn obecnie jest taka. Co poradzisz ¯\_(ツ)_/¯
@TiREX: Nie da się oceniać człowieka po krótkiej rozmowie przed kamera. Może rozmawiali poza nią i np oboje lubią składać puzzle z dinozaurami? Te programy są specjalnie konstruowane tak by były w jakiś sposób kontrowersyjne. Co to znaczy ciekawa osobowość? Dla każdego to coś innego. Chodzi o to, by ludzie się DOBIERALI pod względem zainteresowań i preferencji. Laski to nie zupa pomidorowa żeby się podobała każdemu. A jeśli wymagamy od kobiet
@Xxonaxx: No jeżeli mówimy o kredycie, to musisz sie nastawic na koszty około 2500 zł samego kredytu hipotecznego + kredytn a wkład własny. Czyli realnie msusisz zarabiać minimum 5000 netto by nei żyć prawie od 1szego do 1szego. 5000 netto zarabia około 10% polaków. A to i tak za mało by zaimponować polce ;).
@Marek_Rekus: sorry, ale nie masz racji, nie wiem jak teraz, ale jak patrzylam 2 miechy temu to rata przy 400k wychodzila chyba 1300-1700 zalezy jaki bank. No usredniajac powoedzmy 2k. To niezly wynik, bo wynajmujac jakies gowno w standardzie w miare to jakies 1500. Wiec jesli powiedzmy bylabym srednio ogatnieta osoba z rata 2k, to zarabiajac na poziomie 4k na reke dalabym rade to ogarnac.
@Marek_Rekus: ja jestem inna liga bo mam dom. Ale naleze do osob co malo jedza i nie jadam miesa. Srednio na msc wydaje max 600 -700 i nie zaluje sobie. Samochodu fakt nie mam bo mam koerowce z formy, wiec po co mi takie koszta. A jakby co jest uber. Co do reszty rozrywek nie wiem, kina mnie nie interesuja bo jest net. Ale nie o to w tym chodzi, mowie
@Marek_Rekus: nie mam meza bo jest mi zbedny. Rozmowa z toba nie ma sensu, bo uwazasz ze jak gosciu ma jakies m w kresce, gra na gitarze to jet super okazja. Pomijam ze oglądasz wyreżyserowane programy, pewnie tez wierzysz w to co pokazuje instagram.
@Marek_Rekus: jak pracujesz w gowno firmie to tak, jak robisż zlecenia powyzej kwot 5 cyfrowych to nie. Zreszta mnie nie interesuje czy wierzysz czy nie. Ale za 2500 to ja nawet z domu nie wyjde.