Wpis z mikrobloga

@Mikuuuus: a no tak zapomnialem, ze to jest plandemia z pustymi szpitalami gdzie w lozkach leza manekiny a lekarze, ktorzy sa na uslugach big pharmy nakrecaja ten caly biznes. najwyrazniej ratownicy medyczni tez uczestnicza w wielkim spisku i #!$%@? na bombach non stop ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Mikuuuus: w sumie racja, karetki moga wozic ludzi wymagajacych natychmiastowej pomocy od szpitala do szpitala bo wszystkie sa zapchane niezaszczepionymi debilami xD przez "niezaszczepionych debili" oczywiscie mam na mysli tych, ktorzy z racji wieku i kiepskiego zdrowia powinni sie zaszczepic.
@Mikuuuus: nie twierdze, ze innych chorob nie ma tylko, ze jezdzi od cholery karetek na sygnale i jest to irytujace. jest pandemia, jest szczyt IV fali to jak myslisz kogo tam woza? bo ja ide o zaklad, ze tych ktorzy dusza sie przez covid.
@szyryfyry1: oczywiscie chodzi mi o fakty autentyczne ;) od dluzszego czasu non stop slychac wycie syren. i to jest fakt. faktem tez jest szczyt fali, wiec karetki woza chorych z covid. No chyba, ze ktos to chce tlumaczyc codziennymi derbami Legii i polonii ( ͡° ͜ʖ ͡°) i o to mie chodzi z tym wypieraniem faktow