Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@trejn: A jakie były powody?

@erni13: wiesz co, jedynie poszlaki, wyciągnęli go z tego auta co wjechało w ludzi, przez drzwi kierowcy. Także pewnie go uniewinnią.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ponc3k: serio mylisz powody z dowodami czy trolujesz? Spotkałem tu tylu kretynow, że nie jest to jasne.

@Pierorzek: a przepraszam, źle przeczytałem, nie znam powodów
  • Odpowiedz
@trejn: Też nie wiem co to się z wypokiem dzieje, kiedyś wystarczyło ze ktoś o ciemniejszej karnacji wyrzucił papierek na ulice i już 2 minuty później było na głównej z płomieniem, ale teraz czasem trzeba się przescrollować żeby natrafić na tego typu znaleziska
  • Odpowiedz
@trejn: No co ty, cisza? Przy takiej liczbir prawaczkow na wykopie? Widziaz teraz, jak #!$%@? prawaczku maja zrodla informacji? Przeciez to byloby znalezisko z plomieniem. Ale jak sie czyta tylko profil konfy i najwyzszy czas, to tak jest. Ameby, nie potrafiacr poruszac sie w swiecie informacji.
  • Odpowiedz
@trejn: masz jakieś źródła, że to jakiś "supermatysta-terrorysta"? Z tego ja czytałem on uciekał z miejsca przestępstwa.
Inna sprawa, że wszystkie media o tym gadały, chyba pod kloszem żyjesz.
  • Odpowiedz
via Android
  • 22
@Yahoo_ Wszystkie? Nawet na 4chanie tydzień temu ktoś zauważył że o sprawie jest cicho i ludzie mają w to #!$%@? jajca. W Polsce po jednym krótkim newsie z pierwszego dnia i tyle. Na wykopie jedno wykopalisko z małą ilością plusow. Tymczasem jedną z najgłośniejszych rozpraw w historii ameryki był biały nastolatek który bronił się przed napastnikami z BLM
trejn - @Yahoo_ Wszystkie? Nawet na 4chanie tydzień temu ktoś zauważył że o sprawie j...

źródło: comment_1638641801eX9s7mnPPCb9wMt8ew11CH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz