Wpis z mikrobloga

@thebearded0ne: CNN nigdzie nie użyło zdjęcia po lewej, jak chciałbyś żebym Ci to udowodnił? Ostatnio ktoś robił image search i nie było. Może to ty podeślij artykuł w którym to zdjęcie było użyte?
  • Odpowiedz
@rybsonk

Ty ale co Ty się prujesz? Czy ja Ci pisze, że to zdjęcie to najprawdziwsza prawda i tylko to jest prawda? Wrzuciłem z zapytaniem czy to o tego samego typa chodzi co latało zdjęcie po wykopie. Jeśli to fejk to dobrze wiedzieć. Nie wiem co się tak spinasz o to
  • Odpowiedz
@trejn: Troche info:
Darrell E. Brooks, 39 lat, z Milwaukee, jest jedynym podejrzanym w niedzielnej paradzie, powiedział szef policji Waukesha, Dan Thompson.

(CNN) Mężczyzna oskarżony o wciągnięcie swojego SUV-a na paradę w stanie Wisconsin, zabicie sześciu osób i zranienie ponad 60 innych , był zarejestrowanym przestępcą seksualnym w stanie Nevada.

Brooks był zarejestrowanym przestępcą seksualnym w stanie Nevada (2006rok) ma również zaległy nakaz aresztowania w Nevadzie w niepowiązanej sprawie, za którą został aresztowany i zwolniony za kaucją, podały władze. Nakaz został wydany 15 sierpnia
4pietrowydrapaczchmur - @trejn: Troche info:
Darrell E. Brooks, 39 lat, z Milwaukee,...

źródło: comment_16386680493Djr0l2lxz2tUtW5idBBtK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@maty666: i niby jak to ma chronić przed samobójem? Przecież nadal może się powiesić czy poderżnąć tętnice, nie rozumiem na jakiej zasadzie ma to działać, szukałem o tym na Google, ale taki sobie jestem z ang. a na pl stronach nic
  • Odpowiedz