Wpis z mikrobloga

@Szokatnica: wiecie co jest najśmieszniejsze w tym śmiesznej piosence i jeszcze smieszniejszym teledysku?
Że podczas jego kręcenia, jestem przekonany, że oni nawet się nie spotkali xD

Wystarczy spojrzeć jak teledysk jest nakręcony, gdzie "artyści" jeśli już są razem na jednym ujęciu, to albo typ jest tylko w tle, albo jak już są na końcu razem, to widać, że nie patrzą na siebie tylko "przez" siebie ( ͡º ͜ʖ͡
Pobierz m.....3 - @Szokatnica: wiecie co jest najśmieszniejsze w tym śmiesznej piosence i jes...
źródło: comment_1638629651r2fv4R6oxCmKpe7TkEpRNL.jpg
@BG___: @pogong: jeśli macie na myśli backstage wklejony niżej, to tylko potwierdza mnie w tym co pisałem wczesniej ( ͡º ͜ʖ͡º)
Przez cały materiał pokazują ich osobno. Nie ma znowu żadnego ujęcia jak są faktycznie razem poza tym z 1:21 gdzie widać ich w "oknie kamery" co widać, że jest znowu komputerowe.
Na wszystkich pozostałych ujęciach jak niby są razem, to ZAWSZE przynajmniej jedno z
m.....3 - @BG___: @pogong: jeśli macie na myśli backstage wklejony niżej, to tylko po...
uwielbiam jak wykopki śmieją się z wyglądu innego mężczyzny, a potem płaczą, że mężczyźni popełniają więcej samobojstw i że to wszystko przez złe p0lki, które wolą chadów


@chrominancja: Uwaga, może będziesz w szoku, ale to nie są ci sami ludzie. Z typa śmieją się pewnie te same wykopki co pod znaleziskami o samobójstwie mężczyzn piszą komentarze o tym że dobrze że się zabijają bo selekcja naturalna i że ich nie szkoda.