Wpis z mikrobloga

@Phyrexia: No no, ale hipokryzja od ciebie bije, mnie o ad personam posądzasz wyzywając od katoli i nie potrafiąc ustosunkować się do mojej argumentacji.

wystarczyło byś przeczytał komentarze powyżej, nie musiałbyś się tak produkować.


Zadałem sobie ten trud żeby przeczytać wszystkie twoje wysrywy, wszystkie wyglądają tak samo i zawierają okrągłe 0 merytoryki, przekopiuj mi tutaj treść tego twojego komentarza, który powinienem przeczytać bo za #!$%@? nie mogę nic znaleźć i za
@nieocenzurowany88: Niekoniecznie, ktoś znalazł jego profil na usosie: https://usosweb.uni.opole.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=30091

Jeśli dobrze rozumiem to nasz ksiądz prowadzi takie przedmioty jak: etyka mediów, media we współczesnym świecie, etyka dziennikarska, komunikacja społeczna, technologia informacji, historia sztuki, kultura sepulralna Bliskiego wschodu i wiele innych, więc nie tylko stricte teologiczne przedmioty.
@Phyrexia:

Ah ta katolicka hipokryzja


Rozumiem, że to nie miała być obelga i źle cię zrozumiałem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nadal czekam aż mi przekopiujesz ten twój komentarz który powinienem przeczytać, z miłą chęcią się do niego odniosę.
@wyindywidualizowany7: W Twoim zrozumieniu nazwałam Cię w tym zdaniu katolem?

Nadal czekam aż mi przekopiujesz ten twój komentarz który powinienem przeczytać, z miłą chęcią się do niego odniosę.


Wystarczyło czytać ze zrozumieniem. Komentarz był nie mój, a któregoś z panów znawców tacy powyżej. Przeczytaj dokładnie moją odpowiedź.
@Phyrexia:

W Twoim zrozumieniu nazwałam Cię w tym zdaniu katolem?

A kim? smokiem?

Wystarczyło czytać ze zrozumieniem. Komentarz był nie mój, a któregoś z panów znawców tacy powyżej. Przeczytaj dokładnie moją odpowiedź.


A sama nie potrafisz nic sensownego z siebie wyprodukować, żeby bronić swojego stanowiska?
Dodatkowo warto wspomnieć, że pan ksiądz wykłada teologię, czyli semicką wersję fantastyki religijnej. Dosłownie ukończył Rzymsko-katolicki Hogwart i pobiera opłatę z państwowej kasy, za tworzenie nowych mitów i przesądów, bez metody naukowej.


@johny-kalesonny: a mógł iść na jakiś postępowy kierunek i by opowiadał bajki i mity lgbt
@Phyrexia: Dokładnie to co czytasz, nie potrafisz prowadzić merytorycznej dyskusji, odbijasz cały czas piłeczkę pisząc jakiś wysryw i uciekając od tematu(nie odniosłaś się w ogóle do tego co napisałem), całkiem skutecznie zresztą bo już tracę wątek. Zatem, napiszesz w końcu coś mądrego czy cię to przerasta?
nie potrafisz prowadzić merytorycznej dyskusji


@wyindywidualizowany7: Merytoryczną dyskusję przeczytać możesz powyżej. Nie mam zamiaru kopiować i wklejać czegoś co już przerobiłam z innymi użytkownikami każdemu następnemu, kto próbuje dorzucić swoje pięć groszy powielając to samo co napisało już piętnastu jego poprzedników i zostali sprowadzeni do pionu. W dodatku nie przeze mnie a kogoś ironicznie próbującego bronić postawy księdza, kto pogrążył się własną argumentacją.
@Phyrexia:

Nie mam zamiaru kopiować i wklejać czegoś co już przerobiłam z innymi użytkownikami każdemu następnemu


Nie kłam, przeczytałem wszystko co tutaj napisałaś i to jest mniej więcej ten sam wysryw co sama mi zapodajesz.

zostali sprowadzeni do pionu. W dodatku nie przeze mnie


No raczej, w to że nie przez ciebie to jestem akurat w stanie uwierzyć XD
W takim razie skoro się poddajesz, to zawołaj kogoś kompetentnego kto byłby
@YouCanCallMeSusanIfItMakesYouHappy:
Wykaz prowadzonych przez księdza przedmiotów znajdziesz tutaj: https://usosweb.uni.opole.pl/kontroler.php?_action=katalog2/osoby/pokazOsobe&os_id=30091

Poza przedmiotami stricte powiązanymi z religią prowadzi takie przedmioty jak chociażby: etyka mediów, media we współczesnym świecie, etyka dziennikarska, komunikacja społeczna, technologia informacji, historia sztuki, kultura sepulralna Bliskiego wschodu i kilka innych.
@xandra: czytając twoje posty łatwo zatwierdzić ze masz mało w głowie. Nie wiem czy to kwestia tego ze mało czytasz wartościowych książek czy tego ze jesteś jakimś gówniarzem bez żadnego życiowego doświadczenia ale fakt jest taki ze jak chcesz robisz gownoburze to przynajmniej operuj jakimiś argumentami opartymi na faktach albo napisz cośkolwiek sensownego bo z takim poziomem wypowiedzi jaki prezentujesz pod tym postem skazujesz się na ośmieszenie i traktowanie przez resztę
@Phyrexia: Ahh i btw. gratuluję Tobie i tym 1,5k dzbanów którzy Ci dali plusa za ten komentarz:

"I na prowadzonych przez siebie mszach nie żebrze na tacę?"

Jak się okazuje akurat ten ksiądz nie odprawia mszy, więc nie żebrze na tace ¯\_(ツ)_/¯