Wpis z mikrobloga

Oskarżenia bez dowodów, fałszywe donosy - współczuje twoim znajomym, że się zadają z takim człowiekiem.


@gekko: Nie jesteś moim znajomym, tylko irytującym multikontem w sieci. Współczuję, że nie rozróżniasz tych sfer życia.
@Tamerlan: Nigdzie nie twierdzę, że jestem twoim znajomym. I całe szczęście. Są niestety ludzie, którzy mieli go mniej ode mnie. A tak na marginesie polecam mniej arogancji w zachowaniu to wtedy będzie mniej irytacji w sieci. :)
. A tak na marginesie polecam mniej arogancji w zachowaniu to wtedy będzie mniej irytacji w sieci. :)


@gekko: Tak, szczególnie gdy jakiś ni brat mi ni swat zaczyna się #!$%@?ć do czegoś we wpisie, który go nie dotyczy. Zacznij od siebie.
To tylko twoi bracia mogą się tu wypowiadać? I najlepiej nie krytycznie.


@gekko: Ale język polski to Ty znaj. Poza tym krytycznie - przychodzisz buldupić w niedzielny wieczór o to, że jestem studentem albo bezrobotnym ( bodaj do @dreaper też się zwracałeś). Po pierwsze fail, po drugie zachowaj sobie takie uwagi dla siebie "kolego z akademika"...
@Tamerlan: Rozpoczęliście buldupienie o gimbazę (he he - to jest polski język), więc dopasowałem się do konwencji. Kto miecz wyciąga od miecza ginie. Teraz rozumiesz zapewne braki w swoim rozumowaniu. Nie dziękuj za pomoc, nie ma takiej potrzeby. :)
Rozpoczęliście buldupienie o gimbazę (he he - to jest polski język), więc dopasowałem się do konwencji.


@gekko: Owszem - gimbazy. Szkoda, że nie kopnąłeś jeszcze znaleziska.