Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@? mnie lokator. Spokojny typ, nie robi problemów ale to jego usilne robienie wszystkiego by robić to jak najciszej, gdzie nawet uważa z jakim hałasem naciska na prztyczek od światła, jest irytujące. I to przedłużające przesiadywanie w kuchni. On nawet energicznie nie zamiesza w garnku bo musi to robić jak najciszej XD

Zamiast wejść jak człowiek i zrobić sobie papu, cyk cyk, zrobione, i pójsć jeść do siebie, to on kwitnie w tej kuchni, przez usilną próbe bycia cicho zajmuje mu to znacznie wiecej czasu, a do tego potem siedzi i je w kuchni kontemplując #!$%@? wie co. Gość normalnie skrada się po mieszkaniu. Człowiek w ten sposób traci poczucie prywatnośc. Czasem odwróce głowe a tam światło w kuchni, czyli znowu tam kwitnie. Człowiek w sowim pokoju czuje sie skrępowany,

Najdziwniejsze jest to usilne bycie cichym i skradanie sie po chałupie. Juz nawet nie wspominam, ze to usilne bycie cichym potrafi mnie wybudzić ze snu jak gosć rano sie ogarnia. Czemu? Drugi lokator robi swoje i wychodzi, także ekspozycja na bodzce jest krotka, a ten rozciąga te czynnosc na x razy dłużej i pomimo, że u drugiego lokatora nie wybudza mnie nawet jak jebnie drzwiami czy lodówką, ten wybudzi mnie głupim cyklicznym stuknięciem sztućcem o talerz bo siedzi i żre.

Discuss, też was irytuja tacy ludzie?
Mieszkałem juz z różnymi ludźmi także z przymułami z IT co to jak w memie z zasłoną się zachowuwali, ale mieli normalny BEHAWIOR w części wspólnej.
To jego skradanie burzy poczucie komfortu u mnie. Do tego w godzinach szamania non stop zajęta kuchnia, nie mam ochoty gadać tym bardziej, że wiem iż to ja musiał bym inicjować rozmowe i to jego przesiadywanie także mnie irytuje. wynajmij se kawalerke i przesiaduj ziom a jak mieszkasz z innymi to nie kisi się ogóra w łazience czy kuchni. Jak był by wspólny salon niczym we friends to inna sprawa a tak to w połączeniu z tym skradaniem to CREEPY

Mam rację, czy pierdacze?
#zalesie #wynajem #lokatorzy #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61aa19e9596226000a57d035
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 13
OP: > @AnonimoweMirkoWyznania: wchodzisz do kuchni mowisz za ile bedzie wolna bo chcialbys cos pogotowac a zawsze wszystko hehe porozstawiasz po calej kuchni hehe i tyle. typa olej, nie musisz sie z nim przyjaznic przeciez

@hekktik: W sumie to jest jakaś myśl. Podpytywać by nałożyć lekką presje, może wypendoli do siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował:
OP: > Podsumowując:

Ma robić sobie obiad szybciej i #!$%@?ć do siebie, dostosowując się do twoich z dupy wymagań, dla twojego komfortu psychicznego, bo #!$%@? cię to że mysli o innych lokatorach podczas gdy ty tylko chcesz żeby #!$%@?ł do siebie i nie przesiadywał w kuchni?

ty jesteś normalny?


@Namarin:

Niby napisane wprost ale i tak nie rozumiesz i bredzisz xd

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
RzeczywistaŻyrafa: Bardziej mnie #!$%@?ą ludzie tacy jak ty. Wymyślający sobie, że ktoś coś robi / myśli zawsze w odniesieniu do niego samego. Egocentryzm lvl max typie, nie cały świat się kręci wokół siebie. Typ sobie żyje jak on chce, Ty sobie żyj jak Ty chcesz. Jeśli Tobie nie pasuje coś w interakcjach z nim to poproś go o coś ale na welesa nie żeby załatwiał inaczej swoje własne sprawy, stukał łyżką