Wpis z mikrobloga

Widzę, że cuckoldstan wchodzi w czwartą gęstość mleka sojowego.

Dlaczego wolontariusze nie będą odprowadzać mężczyzn, którzy są regularnie narażeni na pobicia, rabunki i inne ataki ze strony marginesu społecznego? Zaryzykuję nawet tezę, że zagrożeni są nie rzadziej niż kobiety.

Śmiechu warte takie „równouprawnienie”.

#neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #pieklomezczyzn #warszawa #feminizm
Tywin_Lannister - Widzę, że cuckoldstan wchodzi w czwartą gęstość mleka sojowego. 

D...

źródło: comment_1638548240tSBR7voNnleSI3fzJkJ2Jc.jpg

Pobierz
  • 42
@kuna999: bez porównania jest lepiej, jak byłem w gimnazjum i pojawiłeś się na obcym osiedlu to już mogłeś mieć problemy. Praga miała już własną opinię, że jak nie jesteś stamtąd to powinieneś uważać. Jak miałeś pecha to mogłeś dostać w ryj dosłownie za nic. A teraz kompletnie nic ci nie grozi, nawet z szalikiem klubowym jakiejkolwiek drużyny. @Tywin_Lannister ta sama wyborcza nakręca histerię na barwy LGTB, że czują się zagrożeni, jakoś
Ja tam nigdy nie dostałem w ryj ani nikt mnie zaczepiał


@Chybatyxd: jak do mnie startowali to potem zawsze mnie przepraszali, a ponadto miałem immunitet w szkole, bo każdy jak chciał zdać musiał ode mnie ściągać z chemii chociażby. Więc jak ktoś do mnie fikał to zaraz potem i tak przychodził skruszony i przepraszał. A u mnie w gimnazjum to nie było tygodnia aby nie było policji czy straży miejskiej w
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kroledyp: Bardzo możliwe że później może takiego oskarżyć o gwałt ale ja uważam że raczej taka akcja by im się nie opłacała bo te osoby które by je miały odprowadzać to pewnie sami spermiarze którzy liczą na kontakt z brzydką albo grubą laską nikt nie idzie normalny jako wolontariusz do tego typu akcji