Wpis z mikrobloga

Dlaczego u nas jakoś nie przyjęły się rozdrabniacze do odpadów montowane w zlewach? To muszą być bardzo praktyczne urządzenia. Resztki jedzenia wywalasz do zlewu, gdzie są mielone i spływają do kanalizacji. Nie trzeba ich wyrzucać do śmieci. Nie gniją, nie cuchną, nie przyciągają zwierząt. Wydają się mieć same zalety. A mimo to są zupełnie niepopularne.

#pytanie #polska #remontujzwykopem #remont #mieszkanie
skrzacik320 - Dlaczego u nas jakoś nie przyjęły się rozdrabniacze do odpadów montowan...

źródło: comment_16385460256CwXHfZ52jpJNMh18U7TFy.jpg

Pobierz
  • 177
  • Odpowiedz
To jeszcze dodam bo widzę co ludzie #!$%@?ą, jest wyszczególnione, które rzeczy można i nie powinno się tam wpychać XDDD Oczywiście o sraniu do młynka nigdzie nie napisali XDD Ahoj przygodo!
  • Odpowiedz
@skrzacik320 raz u kolegi wsadziłem palec do zlewu żeby wydłubać resztki. Po godzinie jakoś przypadkiem nacisnąłem dupą gudzik od tego #!$%@? kręciołka. Dostałem takiego #!$%@? zawału na myśl że mogło mi palca całego #!$%@?
  • Odpowiedz
@skrzacik320: Mam i nie wyobrażam sobie funkcjonowania w kuchni bez niego. Oczywiście nie pakuję do niego jakichś grubych resztek, tylko obierki, resztki z obiadu, pulpę z wyciskacza soku, skorupki jajek, itp. Brak tych resztek w śmietniku powoduje, że worek ze śmieciami może o wiele dłużej leżeć w koszu, bo nic nie śmierdzi.
  • Odpowiedz
@jendriu: prawdziwego wykopowego specjaliste to aż miło posłuchać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio to widać że o niczym niczego nie wiesz. Idź poproś rodziców żeby pokazali Ci umowe z zakładem komunalnym i ją przeczytaj, a później pogooglaj jak wyglądają rury kanalizacyjne po kontakcie z tłuszczem zwierzęcym.
  • Odpowiedz
@skrzacik320: U mnie w domu jest, same problemy z tym. Kilka razy w roku potrafi się zapchać, zalać, a wtedy okropnie śmierdzi, trzeba rozkręcać czasem również wywali korki. Ogólnie w szafce pod zlewem to śmierdzi już zawsze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@skrzacik320: mam mlynek i byla to najlepsza rzecz jaką moglem zrobic. Jest wart kazdej zlotowki. To jeden z tych life changerow, na rowni obok zmywarki, suszarki do ubran i ogrzewania podlogowego
  • Odpowiedz