Wpis z mikrobloga

@Lysy_i_slepy: a co się zmieniło w CoDzie w porównaniu do poprzedniej gry serii? Serio pytam bo grałem w mw3, później wyszło BO2 które prektycznie niczym się nie różniło od MW3. Chodzi mi oczywiście o multi :)
@Navrazz: No Cod też głównie ewoluuje powoli, bo pomiędzy BO2 a MW3 inne było tylko czucie tej gry. Ale widzę że w Ghosts zmienili konstrukcje map i balans broni, perków i killstreaków. Nie wymagam od dobrych gier wielu zmian, po prostu chcę pokazać że argument "wow, bf taki nowy, taki rewolucyjny, wow" jest nieprawdą.
@Lysy_i_slepy: Rozumiem że kupiłeś nowego CoDa i BF4. Mam rację? Jeśli tak to powiedz jak przebiega premiera CoDa bo się zastanawiam jak Call of Duty wypadnie w tym aspekcie przy Battlefieldzie :)
@Lysy_i_slepy: Wiesz co jak nie grałeś w nowego CoD i nie grałeś w BF4... to nawet nie opiniuj co się wydaje...

BF3 to według mnie ALFA BF4, gdzie wsadzono nowy silnik zmuszający graczy do krokowego ulepszenia kompów co otworzyło rynek dla BF4. (Pozdrwiam Wargaming które siedzi na tym samym silniku w swoim wychodku gdzie walą w niego gromy graczy domagający się chociaż zwiększenia ilości ścian obiektów i czołgów, ale nie zrobią
@Wolvi666: Powtarzam że grałem w betę BF4 i po prostu ta gra mi nie podchodzi. Już samego BFa 3 źle "czułem", a w 4 tylko się to pogłębiło. Co do nowego CoDa to po prostu stwierdzam po gameplayach że strzelanie, poruszanie się i inne tego typu aspekty wyglądają przyjemnie.
@Lysy_i_slepy: No niestety, ale CoD jest bardziej arkadowy niż BF4 tak jak BF4 jest bardziej arkadowy niż Arma 2/3. Nigdy nie będę grał w Armę 3 do póki w mózgu mi się przełącznik nie przestawi i nie dojrzeję do tej gry.
@Wolvi666: Ale ja właśnie tego oczekuję, oczekuję odmóżdżającej gry w trakcie której będę mógł debatować na tematy ważne i mimo nie skupiania się na grze demolować cały serwer. Chcę gry w którą przyjemnie pogram z trzema znajomymi przy jednej konsoli. BF4 tego nie daje. Jak już mówiłem, ostatni BF który mi się bardzo podobał to BC2
@Lysy_i_slepy: Co do BC2 to ono mnie zaraziło do serii nie BF2 :(. BC2 było świetne tylko dla mnie nie miało customizacji broni no i 32 graczy (konsole !!!!), ale BF3 przyszedł i tęczą rzygałem jak sobie mogłem zmienić rączkę na dwójnóg... ale nie pasowała mi optyka, która była stała, a w filmach widać zawsze, że jak cel daleko to luneta, a jak blisko to przestawiamy celownik na holo i jest