Wpis z mikrobloga

#ps5 #gry #konsole #xbox

Minął rok odkąd PS5 jest na rynku, exclusivów brak poza jakimś dodatkiem do spodermana i nużącym returnal. Dostępność konsol za ludzkie pieniądze nadal jest wielkim problemem. Kto to kupuje i po co? Sony #!$%@?ło się na maksa, że nie inwestowali wcześniej w żadne gry na własną konsole i właściciele białych skrzynek muszą grać w to co wyszlo na poprzednich generacjach. Niby w drodze jest God of War i Horizon, no ale #!$%@?, minął ponad ROK, mieli na to szmat czasu. Poza tymi dwoma grami i tak nie słychać o niczym zacęcającym żeby kupić tego orła. Mam nadzieje, że na tej generacji sony dostanie konkretnie w #!$%@? od xboxa, bo ten zjada je swoim gamepassem chociażby. Fanboje i tak mnie pewnie zaraz zjedzą, ale kazdy widzi że pluje wam sie w ryj a wy jeszcze łapiecie pod język
  • 21
@koronawirus: Co oprócz Forzy jest interesującego w GP? Nie licząc miliona starych gówno gier, które jeśli chciałeś ograć to już dawno to zrobiłeś xD Jeśli jesteś normalnym człowiekiem to kupujesz gry takie jak Cię interesują i grasz dla odstresowania a nie czekasz na to co Ci wrzucą do GP byle ograć 18h dziennie w MILION DARMOWYCH GIER ZA 4 ZŁ Fakt Sony totalnia #!$%@?, dobrze że Microsoft leci jak zły i
@koronawirus: Ja miałem PS4, PS5 kupiłem w marcu i nie jestem jakoś z tego zakupu zadowolony. Dwie gry przy których odczułem nextgenowość to Ratchet i … Astrobot :/ No trochę marnie. A przesiadłem się ze zwykłego PS4, nie pro. Jasne, gry wczytują się szybciej, z reguły wyglądają ładniej ale w mojej ocenie nie jest to przeskok wart tych 3k
@enzojabol: Trochę zaległości ale nie jakoś super wiele. Na przykład sporo czasu mi zajął zremasterowany Judgment bo ponad 100 godzin. Obleciałem oba Spidermany, Watch dogs (tu akurat zmarnowany czas), Control po tym jak wpadło do plusa.. Na pewno część to gierki zeszłej generacji, ale takie co nie miałem okazji ocykać a upgrade graficzno-wydajnościowy sprawił że się przełamałem
@Rupert_Kotwica: No super, wszystkie to gry z minionej generacji, niektóre to wręcz starocie. Ogólnie gry które na starej konsoli wyglądały już bardzo dobrze, teraz co najwyżej trochę lepiej. Na pewno nie na tyle lepiej żeby mówić „warto było wydać 3k”