Wpis z mikrobloga

Nie oceniając teraz sympatii do uczestników ani też nie wskazując kto zasługuje lub nie na finał, to moim zdaniem z sześciu osób "pod ostrzałem" najlepiej zaprezentował się Łukasz i Majk. Dość szczerze myślę i pozytywnie, bez dziwnych manewrór. Za to nasza gwiazda ostatnich dni oraz Nono kompromitacja, brak myślenia i w zaparte. Siara neutral bo wiadomo, zawsze zadowolona i mimo sympatii jaką mam do niej - zbyt nawina i nieogarniająca życia xd. Janek miał #!$%@? bo czuł, że są odpuleni przez zachowanie tej wielce wrażliwej szukającej miłości partnerki XD

#hotelparadise
  • 7
  • Odpowiedz
@Holzlevsky: ja nadal Siary nie trawie, czuje od niej fałsz przykryty głupim śmiechem i minami. Pisze o sobie na stories swojska dziewczyna, no jak? Ostrzyknięta, z doczepami włosów i rzęs. Niby neutralna, ale przy każdym komentarzu obrażającym Fitnesiare (Krzywousta itd) pierwsza dawała like.
Mike lubię jako jedynego z ostałej czwórki.
  • Odpowiedz
@Menow: @Menow: bo Sara jest fałszywa, faceta miała przez cały czas trwania HP. od niego wyszly wszystkie przecieki o jej najpierw dojściu do finału a potem wygranej. Chodził po debicy i opowiadał czasem szczegóły.
  • Odpowiedz
@Menow: dębica to dziura. Poza tym nie dębica a zyrakow czyli jeszcze Większa dziura. Siara nie wiem co sobie myślała. Tym bardziej że mieszka w bloku i ludzie widzą, że koleżanki z którymi rzekomo mieszka to jej facet. Kiedy wyszło pierwsze info tutaj, w sekundzie z Instagram jej faceta zniknęło zdjęcie i profil stał się prywatny. Zdjęcie na którym była jej noga. To że wygrała już było wiadomo w kwietniu, że
  • Odpowiedz
@ddonewry927: ej w sumie może racja, ale wytłumaczysz ? Oglądałem pandorę 2 razy i mimo że wyszła buta, przedmiotowe traktowanie Nonki i arogancja Łukaszka, to jednak wydaje mi się, że u niektórych mógł zapunktować bo był szczery (brutalny i #!$%@? ofc.) ale nie lawirował i brzmiało wszystko bardzo konkretnie.
  • Odpowiedz