Wpis z mikrobloga

Pan Bartek z czatu canyona pogrywa ze mną już któryś raz z kolei. Pytałem go po wakacjach co słychać to mówił ze w październiku nowe endurace. Potem w październiku mówił ze początkiem listopada, a wczoraj, że na początku 2022.

Odpuściłem treka na rzecz canyona bo długo czekałem.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#szosa #wykopcanyonclub
  • 13
@kakaraper: byłem kilka dni temu w Scott. Gravele na karbonie już wyprzedane, listy z zadatkami, listy oczekujących O_O. Rowery będą może w lutym może w marcu, do maja na pewno. Najbardziej boli to, że pewnie z 50% tych rowerów wróci do powtórnego obiegu z zawyżoną ceną (°°
@Farmer_Joe: nie przesadzajmy, najgorętszy sezon rowerowy mamy za sobą, szał minął, w sklepach części się pojawiły do wyboru do koloru, ceny wracają do normalnych, liczę szczerze że niedługo będzie można kupić rower bez zapisów jak za PRL :)
@mmichal: mam inne odczucia, dla przykładu śledziłem od zapowiedzi w lipcu Speedster Gravel 10 - cena wtedy była 10500, jak wszedł na stronę scott pl to już 11500 i w sklepie też taką podawali. Dwa tygodnie temu już cena 12500 i wszystkie wyprzedane, więc jeszcze nie jest kolorowo
@damian_co_dalej: @Farmer_Joe: w tym sezonie byłem w sklepie który ma między innymi scotta i mieli speedstera na mechanicznej tiagrze i na hydraulicznym grxie. Nawet po rozmowie udało sie uzyskać 10% rabatu od ceny na naklejce (taka sama jak na necie), ale rozmiar był jeden niżej niż ja potrzebuje i tylko dlatego nie wziąłem. No kolorystyka jeszcze trochę poniżej średniej, chociaż ten na tiagrze nie wypadł zle, ale mechanika mnie odrzuciła.