Wpis z mikrobloga

@Wogybogy: Tylko że większość ludzi potrafi zamoczyć, przegrywy tylko użalają się nad sobą, do roksy wstydzą się odezwać, na prawdę wielkomiejskie julki nie są temu winne, że urodziliście się w toksycznej rodzinie na wsi xD
  • Odpowiedz
@Mezomorfix: z kolei tutaj nie jesteś w niczym lepszych od tych różowych o których piszesz. To już nie są czasy ze laska jak sie rucha dużo to jest dziwką. Faceci tez zdradzają jak znajdą chętną atrakcyjniejszą opcję. Związek to zobowiązanie. Nie jest tak ze jak masz laske to nie zauważasz innych. Po prostu wiesz z kim Ci dobrze i sie tego trzymasz. Zdrada to indywidualny wybór jednostek a nie TYCH
  • Odpowiedz
@DonVitoCorleone77: Jeśli udaje ci się żyć w komforcie ze świadomością że twoja różową gdzieś tam po imprezie w przeszłości chodziła w krzaki z jakimś cwaniakiem z dobrą bajerą, to ci zazdroszczę bo ja bym nie mógł.
  • Odpowiedz
@DonVitoCorleone77:

Najwazniejszy jest dyfromizm plciowy a wzrost jest jednym z najwazniejszych oznakow tego wlasnie dyformizmu.
Moze masz 175cm ale masz dobry frame,grube kosci,masywne dlonie wiec nadrabiasz plus morda ok i mozesz dzialac.
Ja mam ten sam wzrost ale wlasnie frame u mnie kuleje mimo ze cwicze,sa efekty ale to wciaz za malo.
Po za tym to mialem zwiazek i drobne romanse,tak pisze
  • Odpowiedz
@Wogybogy: po co w ogóle dyskutujesz z trollem xD. Czasem mnie korci sprawdzić, co napisał jakiś random wrzucony na czarno, i w 100% przypadków momentalnie przekonuję się, że decyzja o ignorowaniu była słuszna.
  • Odpowiedz