Wpis z mikrobloga

Zapisałem notatkę, mam nadzieję że cię nie spotkam w żadnym znalezisku w którym będziesz wychwalał rozwalanie wszystkiego na swojej drodze przez jakąś prawacką hołotę podczas jakichś protestów


@NaczelnyWoody: niee, tylko nie notatkę!
Srogie copium. Jedyna odpowiedź jaka ci pozostała to "kiedyś na pewno napiszesz coś obłudnego".
  • Odpowiedz
@xionze: może od razu porównaj się do powstania warszawskiego (albo jeszcze 100 lat wstecz - do listopadowego), przecież to zupełnie to samo. Jak dotąd coś słabo wam idzie obalanie czegokolwiek. Oczywiście to nie jest wasza wina, tylko za mało "wrednych polaczków" z wami protestowało (żeby strajkować trzeba najpierw mieć pracę).
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: We Francji rolnicy z wylewania szamba na ulicę i obornika zrobili sobie hasło protestu, reakcja wykopków - w Polsce też tak być powinno xD
Uwielbiam ten corvidołek łykop peel xD pełno tu hipokrytów i toksycznych ludzi, chociaż czasem czytając takie posty jak Twoje aż słabo się robi xD
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: Ty najwidoczniej uroiłeś sobie coś w tej wykopkowej główce że ten protest mógł coś zmienić xD
Nie, była to manifestacja niezadowolenia, coś więcej niż tylko narzekanie na wykopie, nikt o zdrowych zmysłach nie spodziewał się, że PiS zmieni zdanie bo przestraszy się tłumów na ulicach i wątpię by ktokolwiek o zdrowych zmysłach myślał o tym że protesty coś dadzą (nie znaczy to oczywiście że nie ma sensu protestować)
Zmienić
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: aż mi się nie chce czytać Twojego #!$%@?. Jak widzę takiego Knura jak Lempard to mnie na wymioty zbiera, bo to ulana gruba locha jest- i reaguje tak na każdą osobę która o siebie nie dba. Czemu lewica musi brać sobie za ideały jakiś przegrywów ? Bo to że pis wzieło sobie dewotę z kotem to niech im będzie, to napewno im nie pomoże, a jak pomaga branie grubego
  • Odpowiedz
Ten argument z Lempart czy Kijowskim jest tak nieudolny i nielogiczny


@NaczelnyWoody: ale co jest nielogiczne, że kierownictwo ma wpływ na popularność protestu i jego odbiór publiczny? Oczywiście że logiczne, normalni ludzie nie mają specjalnej ochoty utożsamiać się z taką osobą jak Lempart, i to że jest gruba nie jest tutaj większym problemem (aczkolwiek to był twój świadomy strawman od początku, więc dajmy mu spokój). Gdyby na jej miejscu była
  • Odpowiedz