Wpis z mikrobloga

Rozumiem, lewactwo chce takich protestów jak w stanach z BLM na czele.


@Mr_3nKi_: przypominam że to na razie prawaki na swoich spędach palą mieszkania i demolują ulice. Weszło im to w krew tak bardzo, że jak ostatnio udało się nie spalić jakiegoś wozu transmisyjnego lub pobić z policją, to cała Polska (włącznie z nimi samymi) była w szoku.
  • Odpowiedz
Niech gospodarka idzie na dno, jak ludzie wyjdą na ulice i rozpieprzą pół miasta to może coś sie zmieni.


@xionze: czyli co się zmieni oprócz tego "#!$%@?"?
Nie posiadasz nic, nie masz żadnego wkładu w społeczeństwo, żadnej przyszłości - więc cieszysz się z niszczenia. A potem się dziwicie, że normalni ludzie nie chcą się utożsamiać z takimi jak wy.
  • Odpowiedz
Mówie tylko, że strajk kobiet miał ogromny potencjał i przyszła taka baba


@Mr_3nKi_: haha, przyszła baba, wszystko zepsuła i przez tą babę już jestem za zamordyzmem i nie będę strajkować XD

Ja pieprzę, w takiej Konfie siedzą w niektórych tematach zupełnie przeciwstawne sobie postaci i jakoś się dogadują, a tutaj hurr durr, co z tego, że trzymałem kciuki za inicjatywę, nie lubię tej baby i już więcej tej akcji wspierać
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: Zapomniałeś dodać, że większość we Francuskim proteście to byli mężczyźni i robili ładny rozpi##dol. Jak dostawali gazem czy pałką to nie szli przed kamerę płakać, jaka to policja jest zła - tak jak na powyższym filmiku xD

Trochę tak z dupy ten mem woody ()
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: twój cały shitpost to żalenie się, że za słabo w Polsce protestują, czyli to samo co mówi smutna żaba z obrazka.

Skoro wandalizm i wulgarność to waszym zdaniem nic złego - idźcie na całość, łącznie z biciem się z policją. Wiem, nigdy się tego nie doczekam od internetowych wojowników, którym protestowanie nudzi się po dwóch dniach "bo zimno".
  • Odpowiedz
@ajuto00: Większość to tylko twoje #urojenialewakoidalne.

Pewnie nigdy za tymi protestami nie byłeś, bo to czyste lewactwo.


A widzisz. Ch#ja wiesz, ale jednak sie wypowiadasz, tak jakbyś wiedział. Przecież napisałem wyżej, że początek był zajebisty i miał ogromny potencjał, no ale jak zwykle lewactwo musiała sie wpi##dolić i wszystko zniszczyć. To miał być Marsz kobiet, a nie lewactwa. Rozumie, że lewactwo ma ogromne parcie i musi sie
  • Odpowiedz
@ajuto00: to się nazywa "symetryzm" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Symetryzm stał się modny w środowiskach kryptopisowców gdyż zaletą symetryzmu jest możliwość ukrywania swojego prawdziwego przywiązania do konkretnego zestawu poglądów lub partii, udawanie bezstronnego, zwłaszcza na wykopie gdzie przyznanie się do tego że się popiera PiS to -100% do wiarygodności, powszechny hejt i czarnolistowanie xD
Stąd się biorą takie karty pułapki jak "kolega gej głosujący na Grzegorza
  • Odpowiedz
Zapomniałeś dodać, że większość we Francuskim proteście to byli mężczyźni i robili ładny rozpi##dol. Jak dostawali gazem czy pałką to nie szli przed kamerę płakać, jaka to policja jest zła - tak jak na powyższym filmiku xD


@Mr_3nKi_: Doprawdy?
Sprawdzałeś to? Znasz język francuski umożliwiający poruszanie się po francuskiej strefie internetów by to sprawdzić czy faktycznie żółte kamizelki nie płakały? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Sprawdzałeś to? Znasz język francuski umożliwiający poruszanie się po francuskiej strefie internetów by to sprawdzić czy faktycznie żółte kamizelki nie płakały? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@NaczelnyWoody: Woody kumplu, tak jak Ty śledziłem nie jeden stream xD. Napi##dalali sie tam ostro xD Tam wszystko leciało, nawet krzesła restauracyjne xD
  • Odpowiedz
Toż to skandal, jak można tak wulgarnie protestować ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@NaczelnyWoody: Kobiece nie wypada (). Ja tam nie lubie jak kobieta przeklina, nie wiem jak wy. Wiecie, taka kobieta sebix.
  • Odpowiedz
@xionze: to stąd ta zgryźliwość? Innym wyszło życie, a tobie tylko pozostało kibicować zniszczeniu kraju na forum ze śmiesznymi obrazkami:

Ja chce takich protestów to na pewno.

im gorzej tym lepiej. Niech gospodarka idzie na dno

ludzie wyjdą na ulice i rozpieprzą pół miasta
  • Odpowiedz
Przecież napisałem wyżej, że początek był zajebisty i miał ogromny potencjał,


@Mr_3nKi_: Stawiam dolary przeciwko orzechom, że nie napisałeś na tym portalu ani jednej pochwały tego strajku wtedy, gdy rzekomo go popierałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NieWiemASieWypowiem: Zapisałem notatkę, mam nadzieję że cię nie spotkam w żadnym znalezisku w którym będziesz wychwalał rozwalanie wszystkiego na swojej drodze przez jakąś prawacką hołotę podczas jakichś protestów, które Twoim zdaniem będą słuszne bo będą pasowały do Twojego szablonu poglądów politycznych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ajuto00: kurde, dobre pytanie. Wiem, że pisałem pozytywne, jak i negatywne xD

Ja tam na początku byłem serduszkiem za kobietami. Potem przyszło lewactwo i jak zwykle zaniżyli poziom kultury w strajku. Był ogromny potencjał, nie zapomnę go nigdy. ()
  • Odpowiedz