Wpis z mikrobloga

@Mr_3nKi_: Ano wiadomix miras, Lempart jest gruba, przerabialiśmy już to milion razy xD
A tak na poważnie - nic się nie zmieni bo protestują osoby, które na PiS nie głosowały, nie głosują i nie mają zamiaru głosować, może wyjść nawet milion ludzi ale nic to nie zmieni w słupkach sondażowych bo wychodzi elektorat innych ugrupowań
  • Odpowiedz
Ktokolwiek by nie stał to konserwy się #!$%@?ą.


@przeciwko78: Dziwisz sie? Przecież na czele tych protestów zawsze występuje jakiś pajac xD

Przecież podobno lewaki nie utożsamiają sie z lempart i sami twierdzą, że zniszczyła protest kobiet xD. Rozumiem, że lubicie sie okłamywać, ale prawda jest inna xD
  • Odpowiedz
@przeciwko78: Możecie tupać nóżkami ze złości, ale te protesty nic nie dadzą, tym bardziej z takimi osobami jak ona. Sam trzymałem kciuki za protest kobiet, ale musiała sie pojawić i wszystko spi##dolić.
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: Ten argument z Lempart czy Kijowskim jest tak nieudolny i nielogiczny, że aż słabo się robi xD Ten pseudoargument powtarzają wyłącznie kryptopisowcy i wszelkiej maści prawactwo xD
Gdyby to co piszesz miało jakąkolwiek logikę i sens, to PiS już dawno temu powinien mieć poparcie zredukowane do 1% bo jeżeli niezapłacenie alimentów przez Kijowskiego albo to że Lempart jest gruba i ktoś tam przeklina na proteście jest wielkim problemem i
  • Odpowiedz
Dziwię się, bo nikt nie jest idealny a amatorów bardzo łatwo postawić w złym świetle, popełniają błędy itd


@przeciwko78: Jeśli popełnia błędy (i to nie jednokrotnie), to na ch#j tam jest i nadal stoi na czele protestu kobiet? Ona jest chamska i bezczelna i ma być głosem kobiet?
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: Tak chcesz odbijać piłeczkę? Mówimy tu o konkretnym strajku i konkretnej kobiecie, a ty piszesz o pisowcach których mam głęboko w dziurze i którzy nie poniosą żadnych konsekwencji.

Mówie tylko, że strajk kobiet miał ogromny potencjał i przyszła taka baba ( nie mylić z kobietą) i spi##doliła coś, co mogło mieć ogromny rozmach w całej Polsce ( początkowo miał rozmach). Woody, nie porównuj grube ryby ze zwykłymi obywatelami.
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: lewactwo ( ͡º ͜ʖ͡º) Ja chce takich protestów to na pewno. Niech pisowcy i przystawki na spółke z klerem dalej przykręcają śrube, im gorzej tym lepiej. Niech gospodarka idzie na dno, jak ludzie wyjdą na ulice i rozpieprzą pół miasta to może coś sie zmieni.
  • Odpowiedz