Wpis z mikrobloga

Dobra wiem, że nienawidzicie spermiarzy lecz nie ma szans, żebyśmy ich zlikwidowali, bo z roku na rok będzie ich coraz więcej.

Główną przyczyną spermiarstwa jest to, że facet ewolucyjnie miał zapłodnić jak największą ilość samiczek seksualnych stąd teraz to fececi pragnà kobiet i jak już zobaczą jakieś sexy zdjęcia to mózg daje sygnał, że jest to seksualna partnerka bo ludzki umysł nie rozróżnia zdjęć/filmów od rzeczywistości.

Jedyny sposób na pozbycie się spermiarzy to całkowita likwidacja internetu lub odłączenie prądu lecz to chyba niemożliwe.

Napisałem to, bo nie ma co się gniewać ma spermiarzy po prostu nie mamy żadnego wpływu na to, bo mózg działa tak samo jak tysiąc lat temu a czasy i technologa się zmieniła.

#przegryw #pieklomezczyzn #pieklokobiet #rozowepaski #tinder #badoo #p0lka #spermiarzalert #spermiarz #cuckold #simp
  • 18
@Kodzirasek: Spermiarski trend mocno widać np. na TT. Prawie co drugi tik tok to jakaś laska, a pod jej filmikiem wysryw komentarzy, w stylu: Jak ma na imię? Jaka cudna, Wow! itp., aż żal bierze.
To tylko zdjęcie, czy filmik nieznanej laski, której nigdy taki piszący komentarz typ nie pozna życiu, a spermisko zalewa mu całkowicie oczy i mózg.
I każdy sądzi że jak napisze komplement to złapie plusa i ona
@Kodzirasek: A kto by potrzebował śliniącego się typa, ze zwodem w gaciach na widok kawałka cycka na Tik toku?
Taki gość to nie jest facet tylko desperat, zaślepiony pożądaniem. Co taka kobieta mogła by z nim stworzyć? Związek, może rodzinę?

Ja też widzę te ładne kobiety i też mi się podobają ich kształty czy uroda, ale nie wariuję na jej widok, bo to tylko laska z ekranu telefonu czy komputera. Nic
@brusiak92: Co ty typie za bzdury wypisujesz? Facet #!$%@?ł lasce za to że nie chciała mu dać, czy być z nim, to za to też sam powinien dostać w ryj.
Co innego jak to ona by go zaatakowała pierwsza, lub bez powodu to wtedy owszem obrona takiej kobiety to białorycerstwo. Ale tu mu się należało, jeśli to on wywalił jej w ryj pierwszy tylko dlatego że nie spełniła jego oczekiwań lub