Wpis z mikrobloga

@miguel2000: loki xD na miniaturce slabo widac. Jak chce byc grozny to robie slickbacka zaczes, z moja postura nie wygladalem jak wykopek( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale schudlem ponad 10 kilo w 2 miesiace przez problemy w zyciu, a loki nosze na co dzien teraz, bo mi sie nie chce, a dwa to pussy magnes xD serio, loki to troche chad gen
@WiktorekS: A ja nie szanuje. Osmieszyl totalnie Szewca, bo typ instynktownie bal sie o swoje zycie widzac 5 typa z mlotkiem i tulipanami, samemu robiac z siebie supermana, ktory po wybudzeniu mlotkiem w czolo pogonil cala ekipe, a w ringu po tylu minutach ok walki, czyli psychicznie dzwigal te problemy prywatne, nagle po zlamanym nosku odechcialo sie?
Jak ciezko na glowie mogl odwolac/przelozyc,nikt by mu nie mial za zle za takie
@ThiZ: czyli cisniesz beke z Zadory ze robi z siebie niewiadomo kogo w opowiesciach, a chwile pozniej sam snujesz opowiesc w ktorej robisz z siebie niewiadomo kogo?

Jak jestes kozakiem to idz i udowodnij to na ringu/w klatce, a nie tak bez sensownie komentujesz.

Nie wiem tez jak to wyglada w wiekszych miastach, ale w mojej miescinie z taka fryzura miesiaca bys nie potrenowal, bo by cie celowo chlopaki poprzetracali.
@WiktorekS: XD
IDZ I UDOWODNIJ, ZE POTRAFISZ LEPIEJ!!!

Chlopaku, uj mnie jakies sebiksy z lysa glaca, z zawisci, ze dupy sie kleja na te loki by mnie "poprzetracali"? 10min roboty przy lustrze i wygladam grozniej i powazniej niz ci twoi pseudo fajterzy z miesciny... bo z moja aparycja taki look juz robi swoje, w dodatku z szalencza mimika;)

I nie, jakbys ruszyl glowa to nie robie z siebie niewiadomo kogo, przedstawilem
@ThiZ: nigdzie nie napisalem zebys poszedl i udowodnil ze potrafisz lepiej, tylko ze opowiadanie o tym jakim jest sie kozakiem mija sie z celem. W mysl zasady ze jezeli jestes kims to nie musisz o tym opowiadac.

Jezeli ktos jest naprawde dobry fighterem z charakterem do walki, to ciezko mi sobie wyobrazic zeby tlukl sie na ulicy zamiast na galach za konkretna kase.

Tak, w klubach gdzie trenuja ludzie z historia
@WiktorekS: Na galach za konkretną kasę XD gdzieś ty widział konkretną kasę, gdzie nawet na takich gromdach i innych komercyjnych ścieków jest gównohajs a co dopiero amatorskie gale.

nie mogę się bić na galach, co mi zepsuło dzieciństwo, bo bardzo chciałem trenować boks za gimbusa i walczyć chociaż o te złote kalesony powiatu, bo myślę, że chociaż takie osiągnięcie by wjechało. Choruję na oczy, mam stożek rogówki 3 stopnia, blisko 4