Wpis z mikrobloga

Ostatnio jednym z największych problemów prawaków jest to, że nie żyją w USA. Gdyby tam żyli, mogliby żyć antifą, BLM, cancel culture, Sleepy Joe, Georgem Floydem i być w swoim ulubionym stanie skupienia - oblężonej twierdzy.

Niestety, żyją w Polsce. Jest prawica, katolicka, w awangardzie, w większości sejmowej. Msze są transmitowane, wszelkie nacjonalistyczne wydarzenia są wspierane przez władze centralne, cancel culture dotyczy lewicy, aborcja prawie nie istnieje, osoby LGBT nie mają nic, mamy w KK obrazę uczuć religijnych. No raj dla wrażliwości prawicowej.

Ale tak jak napisałem. Prawicowiec nie za bardzo lubi ten stan. Dusza prawicowca musi być atakowana. Dokładnie taka sama sytuacja jak na obrazku wydarzyła się we Wrocławiu, w Iggy Pizza, gdzie policja przyszła i zdjęła obraz, bo obrażał uczucia religijne (Maryja patrząca na kubistyczny akt xd).

Prawica wykopowa po prostu woli spojrzeć na USA, ew. Europę Zachodnią, bo apokaliptyczny "upadek cywilizacji zachodniej" jest jej na rękę, niż przyjąć do wiadomości, że Polska za rządów PiS realizuje ich fantazje.
#bekazprawakow #neuropa
LebronAntetokounmpo - Ostatnio jednym z największych problemów prawaków jest to, że n...

źródło: comment_1638350707eAq61cF5aDYSVackbizjxj.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LebronAntetokounmpo: Cóż, oni ciągle się łudzą że to co mamy to nie jest kapitalizm, ba że to wręcz socjalizm! I że wcale nie mamy konserwatywnego kraju z katolicką konserwatywną władzą, tylko jakiś wszechpanujący marksizm kulturowy z którym dzielnie walczą.
Największą radość w Polsce sprawiło im gdy pojawili się wygłodzeni zziębnięci uchodźcy na granicy, bo można było ich nazwać nachodźcami, wysłać na nich nasze wojsko i nazwać się k---a patriotami.
  • Odpowiedz
@LebronAntetokounmpo: W KNS jest zawarte poparcie dla sprawiedliwości społecznej i troski państwa o najbiedniejszych, a nie poparcie dla komunizmu.
Choć nawet te zapisy (bzdurne zresztą, ponieważ zadaniem państwa nie jest prowadzić człowieka za rączkę) przetarły ścieżkę dla upowszechniania się lewicy chrześcijańskiej.
  • Odpowiedz
@LebronAntetokounmpo: Na razie dąży do socjalizmu, ale jego wypowiedź o równości materialnej świadczy o tym, że jest populistą, opowiada androny ku uciesze ludu polskiego, który ukochał PRL, lub jest komunistą.
  • Odpowiedz
XDD:


@vrim: XDDD PIS TO PARTIA PRAWICOWA. To są 100% konserwy, bardziej konserwowo nie możesz być w Polsce od PiSu bo stajesz się nacjonalistami.
Możecie się zasłaniać nowymi ładami, 500 plusami i innymi bzdurnymi ustawami. Ale to wszystko jest dziełem KONSERW, nie lewaków, nie libków, tylko najbardziej prawdziwych konserw.
Serio, ja nie wiem jak duże trzeba mieć urojenia, żeby to negować, nawet socjaliści z ameryki nie mają aż takich urojeń
  • Odpowiedz
bardziej konserwowo nie możesz być w Polsce od PiSu bo stajesz się nacjonalistami.


@SirSherwood: Ale co oni chcą konserwować? Złogi sanacyjnych i PRL-owskich stosunków społecznych.
Bardziej konserwowy może więc nie jestem, ale szanuję nieodłączną od pełnego człowieczeństwa prawo do własności (w tym samowłasności), jestem bardziej reakcyjny niż PiS, który jest ruchem katosocjalistyczno-reformistycznym.
Nacjonalizmem zaś się brzydzę jak innymi ideologiami kolektywistycznymi.
PO jest znacznie bardziej prawicowa niż
  • Odpowiedz
@Frasad: z d--y czy po przeczytaniu tego wysrywu? jeżeli dla was jedno zdanie jest warte tyle co kilka "niby" merytorycznych zdań, to nie dziwie się, że wasz poziom jest na tyle niski, że wzbudzacie wstręt i odrazę podobną do tych jaką wzbudzają pisowcy i konfiarze
  • Odpowiedz
Dokładnie taka sama sytuacja jak na obrazku wydarzyła się we Wrocławiu, w Iggy Pizza, gdzie policja przyszła i zdjęła obraz, bo obrażał uczucia religijne (Maryja patrząca na kubistyczny akt xd).


@LebronAntetokounmpo: bardziej adekwatnym przykładem sytuacji na obrazku byłoby wywalenie z "M jak Miłość" tej aktorki co zagrała w spektaklu z robieniem loda figurce papieża.
  • Odpowiedz
To wyjaśnij mi czemu niegodziwości PiSu a ogólnie Zjednoczonej Prawicy wyciągają tylko #neuropa i #lewica


@Frasad: uwielbiam jak informacje o aferach PiS/kościoła dostają zakopy za "źródło". Gazeta Wyborcza dawała na okładki Lempart - lewacka, Oko.press wspierało migrantów - lewackie. Należą im się zakopy z tego powodu przy okazji ujawnienia lewego majątku np. Obajtka.

Chyba żadne prawicowe medium nie pofatygowało się o ujawnienie czegokolwiek na niekorzyść PiS
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
To wyjaśnij mi czemu niegodziwości PiSu a ogólnie Zjednoczonej Prawicy wyciągają tylko #neuropa i #lewica


@Frasad: uwielbiam jak informacje o aferach PiS/kościoła dostają zakopy za "źródło". Gazeta Wyborcza dawała na okładki Lempart - lewacka, Oko.press wspierało migrantów - lewackie. Należą im się zakopy z tego powodu przy okazji ujawnienia lewego majątku np. Obajtka.


Chyba żadne prawicowe medium nie pofatygowało się o ujawnienie czegokolwiek na niekorzyść PiS
  • Odpowiedz
LGBT nie mają nic,


A co konkretnie mają mieć?
500+ czy dopłatę do prądu? Pytam, bo jestem przedsiębiorcą i też mam wrażenie, że podobnie jak lgiebety, nie mam nic ;-( Jestem uciskany przez reżim i nikt sie za mną nie wstawi... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dusza
  • Odpowiedz