Wpis z mikrobloga

@RussianBoi2: no bo ceny odleciały w stosunku do zarobków. Oglądałam sobie jedno mieszkanie w dosyć średnio skomunikowanej okolicy, rok temu było za 295 i to już wtedy wydawało mi się przesadzoną ceną, a aktualnie to samo mieszkanie próbują opchnąć za 350… tam chyba było 36 M2... To na Boga... Ile lat trzeba odkładać, żeby być w stanie kupić taką klitkę bez kredytów. Nawet z kredytami - kto chce być zakredytowany na
@niewiemjakiwybrac: też miałem kupować mieszkanie w tym roku ale teraz już czekam aż kredyciaze się zesraja i za to co miało być na wkład własny kupię cała kamienice :). Myślicie że kiedy będzie krach? 8 grudnia po podniesieniu stop pojawia się już te darmowe mieszkania czy trzeba będzie jeszcze trochę poczekać?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niewiemjakiwybrac: jak tam trochę patodeweloperka z kurnikami poczeka na sprzedaż swoich ęą apartamentów po 35 metrów to się nic złego nie stanie. Sami pompowali balon o braku mieszkań do absurdalnych rozmiarów, balon dalej nie chce iść i gdzieś to powietrze musi ulecieć.
Z resztą, nie zbiednieją, to był biznes taki, że zwykły przeciętniak latami robił na zysk, jaki oni ciągnęli na czysto z jednego mieszkania. A potrafili ich robić setki w