Wpis z mikrobloga

@Shodan56: no to zmieniam zapytanie bo widzę że zamiast odpowiadać na pytanie przyczepiacie się do formy pytania.

Szukam jakiejś sztuki, najlepiej żeby szkółka była w okolicy Prądnika Czerwonego w Krakowie.
  • Odpowiedz
@volden: Do bicia się będą dobre sztuki walki w których jest stójka+parter. Myślę, że dobrze Ci będzie na BJJ, Aikido, Muai Thai.

Chodziłam kiedyś, ale mieliśmy tylko stójkę, przy czym i tak nie miałam zamiaru się z nikim bić i traktowałam to jako rozrywkę/w-f.
  • Odpowiedz
@volden: Ja chodziłem praktycznie od początku na muay thai, ale możesz też pójść na sam boks, bo łapy to podstawa. Lecz jeśli chcesz nóg też używać, to mma, muay thai. Nie idź na krav magę, bo się nie przyda do niczego, BJJ to parter, więc też odpuść, tak samo jak taekwondo, aikido itp sztuki walki.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ktojestkto: głównie zależy mi na treningu samym w sobie, umiejętność walki nie jest mi jakoś koniecznie potrzebna. Wydaje mi się ze kickboxing jest całkiem niezły.
  • Odpowiedz
@volden: Kick-boxing jest bardziej techniczny, a muay thai bardziej siłowe. Lecz ciągle podobne do siebie. Jeśli nie stawiasz stricte na umiejętność walki to możesz naprawdę wszystko trenować. BJJ jest ciekawe(trochę liznąłem), ale jak już wcześniej wspomniałam to tylko parter plus obalenia itp.
  • Odpowiedz