Wpis z mikrobloga

ale mi kosztów stałych narosło związanych z tym, aby kompensować to co Oskarki mają za darmo. niedługo będe wydawać na to już 3k PLN miesięcznie czyli tyle co za wynajem mieszkania. xd

na łysienie:
finasteryd
ru58841
minoxidil
stemoxydine
mikroigłowanie
nizoral

na porost brody:
minoxidil dodatkowa flaszka miesięcznie
mikroigłowanie
maść z Tretinoin
kosmetyki do brody typu szampon, farba to nawet nie licze

na hormony:
testosteron enanthate
HCG
arimidex
cabaser

na #!$%@? umysłowe:
walne sobie jakieś benzo jeszcze nie wiem

w przyszłym roku chcę dołożyć hormon wzrostu za 1.6k pln/miesięcznie bo mam ręce jak niemowlak i ogólnie jako anty-aging teść + hgh to dobra terapia. over dla oskarka wanna be

#przegryw #blackpill #looksmaxing #lysienie
c.....w - ale mi kosztów stałych narosło związanych z tym, aby kompensować to co Oska...

źródło: comment_1638319831Wq2ZDsAFx0kWIxhDQoJj2g.jpg

Pobierz
  • 28
@chlopak_z_blokow
Wskocz na tescia i wrocimy do tematu ( ͡ ͜ʖ ͡). Na bombie to Ty przestraszony raczej nie bedziesz.

A z benzo uwazaj, straszny syf IMHO, jak masz zaburzenia to trzymaj w szufladzie do uzytku dorywczego. Zrec to non stop... kiepski pomysl, szybko (BLYSKAWICZNIE wrecz) budujesz tolerancje, uzaleznia jak pieron. Serio mozna na tym poplynac, szukaj innych drog jesli mozesz. Od terapii, przez cwiczenia, medytacje po....
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chlopak_z_blokow: a ile masz lat że chcesz hormon wzrostu brać? Z tego co wiem to po okresie dojrzewania branie hormonu wzrostu wyrządza tylko szkody bo powoduje jedynie powiększanie się narządów wewnętrznych co w skrajnym przypadku może doprowadzić do śmierci
@chlopak_z_blokow: rozumiem, ok ma sens - ale pół tabletki powinno Ci wystarczyć, zrób sobie najlepiej drugie badanie i jak będzie w normie to odstaw. A ten arimidex też bym odstawił, dużo lepiej czuje się bez żadnego AI (jestem na 50mg test e co 3 dzień), szczególnie że nie walisz bomby tylko zwykle trt to nie ma potrzeby a wręcz nie powinno się zbijać estradiolu.
@chlopak_z_blokow: Zrób jakieś porównanie za parę msc, bardzo jestem ciekawy jakie są efekty po takim szprycowaniu się xd

I co masz na myśli z tym hormonem wzrostu? Co ma na celu branie go przez ciebie? Sam mam małe ręce, ale myśle, że wejde na masę poćwicze przedramiona i będą jako tako wyglądały, więc aż hormon wzrostu jest potrzebny?
@Piks0n: najpopularniejszy stack anty aging to teść + hormon wzrostu, jest wiele zalet, lepsza regeneracja, szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, głębszy sen, lepsza jakosć włosów, skóry i paznokci no i po cichu pomimo, że nie powinno się tego oczekiwać po zakończeniu okresu dojrzewania to liczę, że teść + hormon da mi te ostrzejsze i bardziej męskie rysy twarzy
c.....w - @Piks0n: najpopularniejszy stack anty aging to teść + hormon wzrostu, jest ...

źródło: comment_1638344184jMSp0Y1XVmPsCqmJh2Mcwv.jpg

Pobierz
@chlopak_z_blokow: według mnie to znaczy że walisz za dużo testa - na TRT nie powinieneś mieć żadnych problemów z estrogenem, nie chcesz przecież do końca życia jeść arimidexów bo wykończysz sobie wątrobę i stawy. Ja na dawce 130mg tygodniowo mam test przy górnej granicy, więcej nie trzeba bo tylko problemu z estro i z nastrojem.