Wpis z mikrobloga

@kravat: U mnie kumple w wieku nastu lat robili sobie tym krzywdę, a zdobywali to ze starych dyskow twardych.

W życiu bym tego przedszkolaków nie dał do rąk, a mam w domu dwóch...

No ale OP jest mądrzejszy od wszystkich, to co zrobisz.

@kobiaszu:
  • Odpowiedz
@kravat: Niebezpieczne są 2 w przypadku połknięcia. Najgorsze kulki. Jeżeli 2 przechodzą przez pętle jelitową w rożnym odstępie czasu to przylegają do siebie przez ściany jelita i perforacja gotowa.
  • Odpowiedz
i do paczkomatu oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@NagiMiecz:
i co to zmieni? że niby luzem magnes wrzucony do foliopaka albo kopery i gdzieś się przyklei? lol na ciebie xD

mam nadzieje że ten potężny magnes wyląduje w dostawczaku kuriera obok czyjegoś nowego lapka
  • Odpowiedz
@PanKracy582: jak zwykle przysrałeś się do zwykłego komentarza, potem dziwne ze mało osób w zg chce się spotykać, jak na czele stoi dzban pankracy że swoimi mądrościami xD a czemu miałby przez folię nie złapać się chociażby minimalnie do blaszanego paczkomatu? Folia twoim zdaniem niweluje pole magnetyczne? xd
  • Odpowiedz
@NagiMiecz:
co do pierwszej częścij twojego wysrywu- lol po calaku na ciebie, problemy z głową? XD

co do folii, to właśnie nie załapałeś nic a nic- magnes jest pakowany odpowiednio a nie jak ty to sobie uroiłeś
  • Odpowiedz