Wpis z mikrobloga

@dracar: Akurat recznik z flaga to popularny gadzet z Majorki. A paczka miala na celu nawiazanie kontaktu.

A argument "ze on z nikim nie wspolpracuje" jest z dupy wziety.
1. Na YT wiekszosc kanalow wspolpracuje miedzy soba, zwlaszcza jesli maja podobna tematyke.
2. a na wyjazdzie do Japoni Emil z "Aiko i Emil"/"Pozdro z KRLD", w Chinach Adam z "Raport z panstwa srodka", w Pawel z wyjazdu do Czarnobyla i Kazachstanu.
@gust4v: tak sie sklada ze sie dobrze znam.
a z IT, prawa i zarzadzania mam wyksztalcenie.

ale do szybszego rozwoju kanalu potrzeba:
1. wspolpracy z innymi kanalami (co jakis czas wspolny film, jakis wypad, moze wspolny live).
2. hajsu (tutaj poziom wsporcia jest kluczowy. niestety ostatnio benefitow nie ma).
3. wspolpracy z firmami.
@andrewitstyleeu: wyzsza szkole robienia halasu XD z prawa tak sie znasz ze siedziales w pace, z it to wysatrczy spojrzeć na jakośc twoich materiałów XD mam nadzieje ze nie świadczysz zadnych usług bo klient moze byc niezadowolony.

Do rozwoju nie mozna być niedorozwojem. Pomyśl o tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@andrewitstyleeu: Andrzeju spokojnie nie denerwuj się. Dla mnie mogłeś i harvard i mit skończyć, ale masz problemy z montażem, gadaniem, tematami itp. Nikt się Tobą nie zainteresuje jak wzorować się będziesz na bebzunie i robił byle co byle jak. Ma być jakość a nie jakoś. Jak Ty nawet ładnie zmontowanego filmiku nie masz żadnego, a chcesz jakieś collabo albo współpracę z kimś większym XD co Ty masz do zaoferowania czego jeszcze