Wpis z mikrobloga

Kolega był na Majorce na divach to gada, że u każdej takie ręczniki są. Także życzę miłej zabawy z nowymi lokatorami marcinku! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mocnyvlog
  • 30
  • Odpowiedz
@andrewitstyleeu: Prawo i zarządzanie studiowałeś w pierdlu czy gdzie? Prawo do prysznica i zarządzanie ręcznikiem? A informatykę studiowałeś informując innych gdzie stołówka? Bo tak patrząc na to jak w filmach się wypowiadasz, to raczej stawiałbym na wykształcenie wykopowo-piwniczne, ewentualnie więzienne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@trenosaurus: to ze bylem w ZK o niczym nie swiadczy. a jakbys zajrzal do podstawowych ksiazek do prawa konstytucyjnego i prawa EU taki autorow jak Baszak, Garlicki to bys wiedzial, ze w moim wywodach na tematy prawne mam racje. a co do ZK to rozumiem, ze Tobie sie noga nigdy nie powinela? otoz jakbys postudiowal troche orzecznictwa (zapraszam do LEX'a) to bys wiedzial, ze jest wiele takich spraw gdzie wyrok
  • Odpowiedz
@andrewitstyleeu: Jedynym powodem dla którego nie wpadłeś u mnie i u innych na czarnolisto jest to, że jesteś jak bohater komiksu. Trochę śmieszny, trochę zaskakujący. Serio czujesz się obrazony tym co napisałem wcześniej? Wyjątkowo wrażliwy jesteś, to niskie poczucie własnej wartości?
A tak w ogóle to co ty robisz na tym tagu? Liżesz dupę ulańcowi, wysyłasz mu paczki, chwalisz go i bronisz.... jesteś po drugiej stronie barykady. A jednocześnie masz
  • Odpowiedz
@andrewitstyleeu: Andrew po prostu po Twoich wywodach na filmikach bliżej Ci do większej liczby chromosomów niż norma, a nie do 3 kierunków studiów. Mieszkasz Londyn Berlin a wysrywy nagrywasz w nikomu nieznanym języku. Jesz ciagle te same kanapki pod innymi nazwami, a travel to chyba Berlin Szczecin żeby z maka coś zjeść.
  • Odpowiedz