Wpis z mikrobloga

Kolega był na Majorce na divach to gada, że u każdej takie ręczniki są. Także życzę miłej zabawy z nowymi lokatorami marcinku! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mocnyvlog
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dracar: Akurat recznik z flaga to popularny gadzet z Majorki. A paczka miala na celu nawiazanie kontaktu.

A argument "ze on z nikim nie wspolpracuje" jest z d--y wziety.
1. Na YT wiekszosc kanalow wspolpracuje miedzy soba, zwlaszcza jesli maja podobna tematyke.
2. a na wyjazdzie do Japoni Emil z "Aiko i Emil"/"Pozdro z KRLD", w Chinach Adam z "Raport z panstwa srodka", w Pawel z wyjazdu do Czarnobyla i Kazachstanu. To byla wspolpraca z innymi
  • Odpowiedz
@Pete1: Otoz powinien docenic, ze ktos chce z nim wspolpracowac (w tym wypadku ja). A jak ja proponuje komus wspolprace to powinno umacniac w duchu tak jak podanie reki przez biskupa :)
  • Odpowiedz
@andrewitstyleeu: To znajdź sobie kogoś co ma podobno ilość wyświetleń i podobne zasięgi, żeby wspólnymi siłami coś zrobić. To, że oni robili coś z szafa znaczy ze albo coś dostali w zamian albo im się to opłacało.

Ale za te gazetki z niemieckich spozywczaków to ja bym odrazu współpracował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gust4v: tak sie sklada ze sie dobrze znam.
a z IT, prawa i zarzadzania mam wyksztalcenie.

ale do szybszego rozwoju kanalu potrzeba:
1. wspolpracy z innymi kanalami (co jakis czas wspolny film, jakis wypad, moze wspolny live).
2. hajsu (tutaj poziom wsporcia jest kluczowy. niestety ostatnio benefitow nie ma).
3. wspolpracy z firmami.
  • Odpowiedz
@mprzemo: Ale zeby byly wyswietlenia to najpierw trzeba hajs wlozyc. Duzo hajsu.
A problem z mieszkaniem po babci nie rozwiazany :(
Jakbym ten problem rozwiazal to wyswietlenia i content bylyby hoho :)
  • Odpowiedz
@andrewitstyleeu: wyzsza szkole robienia halasu XD z prawa tak sie znasz ze siedziales w pace, z it to wysatrczy spojrzeć na jakośc twoich materiałów XD mam nadzieje ze nie świadczysz zadnych usług bo klient moze byc niezadowolony.

Do rozwoju nie mozna być niedorozwojem. Pomyśl o tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@andrewitstyleeu: ale k---a gosciu ciebie nikt nie chce ogladac bo p--------z jak uposledzony 5latek.
studiowałeś XDDD ty sie jełopie wysłowić nie umiesz a próbujesz wkręcić ze skonczyles cokolwiek poza podstawówką.
  • Odpowiedz
@andrewitstyleeu: Andrzeju spokojnie nie denerwuj się. Dla mnie mogłeś i harvard i mit skończyć, ale masz problemy z montażem, gadaniem, tematami itp. Nikt się Tobą nie zainteresuje jak wzorować się będziesz na bebzunie i robił byle co byle jak. Ma być jakość a nie jakoś. Jak Ty nawet ładnie zmontowanego filmiku nie masz żadnego, a chcesz jakieś collabo albo współpracę z kimś większym XD co Ty masz do zaoferowania czego
  • Odpowiedz