Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szunis: dalej nie widzę znaczka na tej co wisi u Korwina. A nawet jak by miała znaczek to może być po prostu element kolekcji ¯\_(ツ)_/¯
@szunis: A co w tym złego? Sam miałem kiedyś niemiecki kordzik ze swastykami(raczej nie był to oryginał), ale to nie oznacza, że byłem/jestem fanem Hitlera xD
@Ranestfen2: A co to ma do mojego komentarza? Flaga jak flaga, osobiście mam to w dupie.

@topola_osika: Najpewniej stwierdziłby nazizm, bo manifest komunistyczny jest dość cienką książeczką i łatwo ją przegapić. Z drugiej strony Mein Kampf też nie jest jakiś srogi.

Miałby większe wątpliwości, gdybyś miała szafę zawaloną dziełami zebranymi Lenina, bo tego tam będzie ze dwadzieścia #!$%@? wartych tomów xD

@Wink: Akurat takie #!$%@? się działa z dwóch
@AgLagylak: co nie zmienia faktu ze chyba nie wypada prowadzic nazistowkiej kolekcji jako patriota, nieprawdaz? Czy moze uwazasz ze napotykajac sie u swojej przyszlej narzeczonej na zbior kolekcji neonazistowskiej nie stwierdzisz ze to cos zlego, bo kazdy moze miec rozne zainteresowania, a gdzie dopiero przyrównywać niedoszla narzeczona do polityka, ktory nomen omen, powinien byc patriotą.
@ChomikSon: To jest już kompletne #!$%@?. Jaka jest definicja patriotycznej kolekcji?

Przypomina mi to robienie straganu z patriotyzmu. To jest myślenie na tej samej zasadzie, co u sebixów z tymi patriotycznymi bluzami i wieszakami.

@Sowiet_Kusy: To jest tak bardzo eksponowane, że ta "szabla SS" to jedynie domysł, i to bardzo naciągany.
@AgLagylak: ale ci przygrzało styki. Ja nigdzie nie mówię, że patriota powinien dysponować "patriotyczną kolekcją", ale raczej nie powinien upamiętniać oprawców "swojego" narodu.

Wiesz, może taki mocno jaskrawy przykład ci trochę rozjaśni - uważasz że kolekcja nazistowskich szabli/mundurów/flag/mankiety u żyda przystoi? Mieści się w granicach dobrego smaku?