Wpis z mikrobloga

jestem zaszczepiony najszybciej jak się dało, od połowy czerwca dwie dawki pfizera, jestem za szczepieniami, nawet jestem w stanie zrozumieć lockdowny, gdy nie było szczepień i nawet to co było śmieszne na wiosnę 2020, uznajmy, że musieli robić, coś nie wiadomo co to było, ALE już dobre pół roku każdy w Polsce co chciał mógł przyjąć szczepionkę, która sprawia, że covid to sezonowe przeziębienie, więc po co teraz JAKIEKOLWIEK restrykcje?? niech mi spróbują zamknąć #silownia albo balety jakieś xD
#koronawirus
  • 6
@yahoomlody: mam dokładnie tę samą opinie. Najbardziej #!$%@? mnie wczorajsza sytuacja z pracy, mamy szkolenie, które docelowo miało się skończyć w przyszłym tygodniu. Dwie osoby z grupy mają stwierdzony covid, więc dali nam do wyboru- albo idziemy na tygodniowy bezpłatny urlop albo zgłaszają do sanepidu i 10 dni kwarantanny. Oczywiście wszyscy za urlopem, szkoda tylko, że ja jestem zaszczepiona, więc mnie kwarantanna nie obowiązuje, tak samo inne osoby z grupy, które
ALE już dobre pół roku każdy w Polsce co chciał mógł przyjąć szczepionkę, która sprawia, że covid to sezonowe przeziębienie, więc po co teraz JAKIEKOLWIEK restrykcje?? niech mi spróbują zamknąć #silownia albo balety jakieś xD

#koronawirus

@yahoomlody No ale ludzie tego nie zrobili więc szpitale się przepełniają stąd restrykcje.