Wpis z mikrobloga

czołem mirki i mirabelki moja znajoma lvl 21, w stabilnym związku od ponad dwóch lat, napisała mi w sobotę takie coś
kontekst to rozmowa o hehe #!$%@?, mianowicie ona lekko podpita zapytała się, czy jestem zadowolona ze swojego życia seksualnego, ja z ciekawości zapytałam ją o to samo, myślę że nic więcej dodawać nie trzeba xD
w życiu bym się po niej tego nie spodziewała, tym bardziej że zawsze uważałam ją za w porządku osobę
#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #seks #redpill #blackpill #bluepill
Pobierz
źródło: comment_1638219821hDoDyId8LCUl8mWciTJuDH.jpg
  • 22
@BigKahunaDick: to może trafiałem na inne polki, ale zdecydowanie wiekszosc zwraca głownie uwage na grubość niż na długość, no chyba ze jest nie wiem poniżej 12 cm, to wtedy moze i problem, ale powyzej nie wiem, 15 cm grubość zdecydowanie dodaje na plus, jak kazdy centymetr do przodu.
@fearofgod: potwierdzam, jak rozmawiałem z dwoma różowymi na ten temat to były zmuszone skreślić kolesia za grubość a nie za długość. Po prostu był taki luz, że go nie czuły. Nie było w tym naśmiewania sie czy coś, bo same żałowały że nic więcej nie mogło wyjść z takiego powodu.
@Lares93: dokladnie tak, sam mam ponadprzeciętnie grubego penisa, za to długość jest standardowa, od tak, nie mierzyłem nawet, i za kazdym razem partnerki doprowadzalem do orgazmow i byly uzaleznione od seksu i doznań, nawet takie które nigdy wczesniej tego nie doświadczyly, to potrafiły szczytować parenascie razy, będąc cale w drgawkach, wiec zdecydowanie gdybym mial wybor, grubosc ponad dlugosc w 100%, zresztą jest pełno forum kobiecych gdzie piszą o tym dokladniej i