Wpis z mikrobloga

@Ko_Otu Btw, nie sprawdzaj kto był głównym designerem, kto był głównym producentem, kto był head od studio, kto był leadem do silnika XDDDDDD
@Ko_Otu

projekt nadzorowały kobiety. AI które było gorsze niż w gta3 xD


Nie no, na pewno chromosomy grały tutaj rolę.

Kto by pomyślał że być może zbyt ambitny projekt, nieprzygotowanie techniczne, za mało czasu, bałagan w organizacji pracy, chaos wprowadzany do designu gry przez badowskiego. Oczywiście chodzi tylko o chromosomy.

Ale co ja tam wiem, pracuję w branży tylko cztery lata xD
@Ko_Otu

taki z ciebie znawca to napewno mi powiesz jakie gry odniosły sukces i zrobiły je kobiety?


Taki z ciebie znawca to powiedz mi gry które #!$%@? i nie zostały zrobione w większości przez mężczyzn?
@Ko_Otu Więc wszystkie #!$%@? gry są robione przez mężczyzn.

Więc ja bym powiedział że to faceci są bardziej.winni temu stanowi rzeczy niż kobiety.
@Ko_Otu

ale dzban XD. Chcialbym, naprawde chciałbym zobaczyć coś co stworzył team zlozony w 100% z kobiet. Ale sie nie doczekam ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Wyciągasz teorie z dupy, nie masz czym ich poprzeć a kiedy przyparlem cię do muru prosząc o COKOLWIEK na poparcie tej tezy to się obsrales na zielono i liczysz na to że lenny face uratuje cię przed tym że się po prostu wyglupiles.
@Ko_Otu O jeszcze jedno, szybka lista gier przy których kobiety miały kluczową rolę w produkcji:

Animal Crossing: News Horizons - pół teamu kobiety, główny dyrektor produkcji -> kobieta

Cities Skylines - jedna z lead designerek jest kobietą

Child od Light - lead designerki są kobietami

Seria Uncharted -> dyrektorem kreatywnym była.kobieta. Amy Hennig, jeden z największych weteranów branży.

Portal - lead designerem była kobietą

Można by jeszcze wymienić Journey czy Flower, czy
@Ko_Otu Więc przyznasz się że się gówno znasz na grach i branży czy znowu wstawisz komentarz z lennymfejsem i będziesz liczył że nikt się nie polapie że nie masz zielonego pojęcia o czym gadasz? xD