Wpis z mikrobloga

@Armo11 nawet mi nie żal karyny. Wystarczy na 10 minut założyć szmatę na ryj i po problemie. Ale ona musi pokazać jako niezależno patryjotka!!! Takim szmulom nie powinni dawać tych 20 zł mandatu tylko 500, a jak nie pasuje to do sądu. Sąd przydupi tyle samo albo więcej plus koszty sądowe to się szmula nauczy pokory.
  • Odpowiedz
@BonerBogdan: ja ostatnio w sklepie obserwowałem ale nie takim małym, tylko dużym, to bez maski widziałem chyba tylko gościa podobnego do bodychrista. Za to wszędzie można znaleźć nosaczy, którzy korzystają z tego że maska zakrywajaca usta daje immunitet.
  • Odpowiedz
@pogromca_idiotow: właśnie nie, sądy unieważniają mandaty jeden za drugim. Kim ty jesteś, by wolnym ludziom kazać nosić jak sam nazywasz szmatę na twarzy? Źle mi się oddycha, mam astmę, okulary mi parują, jest mi niewygodnie, jestem zaszczepiony, młody i uprawiam sport, więc covida mam w dupie.
  • Odpowiedz
@VeleiN no właśnie sądy niczego nie unieważniają, bo to działa tylko wtedy kiedy nie doszło do wykroczenia. A doszło w myśl art. 116 KW. Wypełniłeś przesłanki zawarte w tym art. w kodeksie wykroczeń, więc popełniłeś wykroczenie. Jak będziesz czytał wysrywy koniobijców brandzlujących się do Korwina i Brauna to będziesz zimą w sandałach chodził. To jest takie samo wykroczenie jak chlanie w miejscu publicznym i w przypadku tego drugiego też nie ma jakichkolwiek
  • Odpowiedz
@BonerBogdan cos #!$%@? albo chodzisz do sklepów gdzie są same takie elementy. Ja widzę, że masek nie nosi caly przekrój społeczeństwa, sam też nie nosze bo po 1 gowno to daje a po 2 jest mi niewygodnie tym bardziej jak jestem z dzieckiem na rekach, ktore mi ja zdejmuje nagminnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
nie zesrajcie sie z tymi maseczkami, widzę ze niektórzy juz sie przyzwyczaili do tego
  • Odpowiedz
@Jurigag gdzie? Które? Na jakiej podstawie? Nie ma czegoś takiego jak anulowanie mandatu. Po przyjęciu mandatu możesz się odwołać, ale tylko jeśli wykroczenie nie nastąpiło, a nie dlatego że uważasz że maseczka gówno daje i sąd to umorzy. Zejdzie na ziemię wykopki.
  • Odpowiedz