Wpis z mikrobloga

@pogromca_idiotow: Ja nawet nie wiedziałem że jeszcze maseczki trzeba nosić. Od roku praktycznie nigdzie nie widuje ludzi w maseczkach, sporadycznie w sklepach. Oczywiście maseczek założonych na polaka nie licze, bo to to smao co brak maseczki :)

#!$%@?, nie ma prawa które zmusza do ich noszenia koniec końców, a to dziurawe jest i tak niszczone przez sądy.
""Sąd Rejonowy w Mińsku Maz. stwierdził, że karanie za nieprzestrzeganie nakazu zakrywania nosa i
  • Odpowiedz
@Jurigag
@Loloman art. 116 kw przewiduje sankcje za brak maseczki. Jest obowiązek noszenia w sklepach, komunikacji zbiorowej itp. Które sądy umarzają? Daj mi to na piśmie. Bo ja byłem w tym roku w 4 sądach na rozprawach. Sędzia, protokolantka, prorok i adwokat w maseczkach na wokandzie. Świadek maska na brodzie, dostał #!$%@? od sędziego i założył maskę. O czym wy pieprzycie w ogóle? Umorzenie mandatu to nie to samo co wniosek o
  • Odpowiedz
@pogromca_idiotow: Człowieku jakby rzeczywiście sprawy w sadach były wygrywane to by dawali 500zl mandatu a nie 20 by ludziom nie chciało się w to bawić. Nie nosze maski półtora roku i nawet jednej złotówki nie zapłaciłem
  • Odpowiedz
@pogromca_idiotow: to ty przestań #!$%@?ć bzdury, noszenie maski jawnie łamie konstytucje bo nie można ograniczać wolności rozporządzeniem(a wymóg noszenia maski cały czas wynika z rozporządzenia na terenie całego kraju na podstawie ustawy, ale nadal te miejsca które wymieniłeś - są wymienione w rozporządzeniu, nie ustawie)
  • Odpowiedz
@Jurigag 1. #!$%@? dziennikarskie. Wy buntownicy na siłę wierzycie we wszystko co przeczytacie dopóki to się pokrywa z waszym poglądem. Dziennikarze kłamią i to wiadomo nie od dziś, dlatego człowiek cywilizowany patrzy przez palce na wszystko co pojawia się w mediach. Dziennikarz napisał że sądy umarzają, a drugi napisze że nie, a trzeci że sądy w ogóle nic nie robią. Który ma rację? Żaden zasadniczo, bo żaden nie udowodnił tego. Tylko tak
  • Odpowiedz
@pogromca_idiotow: Rozumiem ze przed pandemia tez nosiłeś maski? Jak nie to jesteś winny śmierciom babć na grypę XD #!$%@? kolo wrócić do normalności trzeba, trzeba jakoś żyć a nie patrzeć tylko kto ma maseczkę a kto nie. Idę na zakupy to na zakupy a nie sprawdzać maseczki XD
  • Odpowiedz
@Loloman
@jabadabadupka
@Somsiad-z-prawej
Cóż, to nie ja ledwie skończyłem zawodówkę za łapówy od starych i zgrywam specjalistę od wirusologii i prawa wykroczeń (jednocześnie nie rozróżniając odwołania od ukarania mkk a wnioskiem o ukaranie xD) i wklejam wysrywy adwokatów łasych na hajs kretynów bo pasują mi do poglądów.
Ja się tylko odniosłem do faktu, że jakaś szlaufa nie założyła maski w sklepie, mimo że ma obowiązek. Tak stanowi KW, ja tu nie filozofuje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Armo11: jeśli ktoś zadzwoni to mają obowiązek przyjąć zgłoszenie i przyjechać. Dają pouczenia, chyba, ze ktoś zacznie się pluć do nich to wtedy mandat bo #!$%@?.
Tak to działa, zareagować muszą, ale 98% kończy się pouczeniem.
  • Odpowiedz