Wpis z mikrobloga

Z tego co mówi Elizondo to liczba incydentów raportowanych przez marynarkę wojenną USA to co najmniej ~1500 tylko w ciągu półtorarocznego okresu. Nie wliczając wojsk lądowych, sił powietrznych, NASA, FAA i reszty instytucji.
Do tego duża część w ogóle nie jest zgłaszana zważywszy na ostracyzm i tabu społeczne ze strony ciemnej większości.

Nie tylko USA zajmują się UAP i je raportują. 1/3 krajów na świecie bada te zjawiska.
#usa #wojsko #kosmos #ufo #technologia #obcy #kosmici
Pobierz IdillaMZ - Z tego co mówi Elizondo to liczba incydentów raportowanych przez marynarkę...
źródło: comment_1638134720OfaCKaIdGFAiprQdHnSqoS.gif
  • 22
@Polanin: Zacząć należy od tego, że te pojazdy zajmujące się obserwacją - które są wg Amerykanów niezaprzeczalnie inteligentnie sterowane ponieważ elastycznie i dynamicznie reagują na wszelkie zmienne - nie chcą być rejestrowane, co jest tym łatwiejsze, że mają absolutną supremację technologiczną nad nami.
@Polanin: Według oficjalnego raportu, te pojazdy potrafią w momencie osiągać ogromne przyspieszenie, znikając całkowicie(według nasz ograniczonych urządzeń) by pojawić się kilkadziesiąt mil dalej po kilku sekundach.
Musimy czekać aż Amerykanie zdradzą kolejny rąbek swoich badań. Na razie chcą oswoić ciemna opinię publiczną.
@Polanin: Ostatnio przeglądałem chiński internet przez baidu i oni mają swoje bogate archiwum zdjęć UFO nieznanych w naszym internecie. Ciężko się do tego wszystkiego dokopać ponieważ np. algorytmy google utrudniają dostęp do materiałów z ograniczoną wiarygodnością.
@Polanin: Widać dokładnie wszystkie wspólne cechy tych obiektów. Dziwi jednak to, że te w miarę dokładne zdjęcia dotyczą raczej tylko rzekomych spodków w różnych kształtach. Amerykanie oficjalnie mówią m. in. o obiektach w kształcie tic taca - czegoś takiego jeszcze nie widziałem na żadnym dokładnym zdjęciu rzekomego obiektu.
Ale za mało badałem temat albo po prostu te tic tacowe obiekty są bardziej nieuchwytne