Wpis z mikrobloga

#dji #drony #dji

Zważywszy że jest przed 40, kupiłem se drona ale nie wiem po co :) mam pytanie ile polataliście zanim zauważyliście że to nie sprawia frajdy ? Czy te filmiki z drona potem tak samo jak się traktuje jak filmiki z telefonu których się potem i tak nie ogląda :) ?
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@lizak21: to sprawia frajdę tylko jeśli frajda jest robienie zdjęć i filmów. Czyli latający aparat. Dlatego sprawia mi to frajdę już chyba 6-7 lat. Inaczej idzie się w fpv.
  • Odpowiedz
  • 0
@lizak21 zanim kupiłem drona. Kupiłem kamerę. I jest tak jak mówisz. Dlatego większa zabawę sprawia mi latanie jakąś syma niż dronem z kamerą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lizak21: nie chce uogólniać, może cię wciągnie. Ale mini2 fmc przynajmniej odsprzedaż w razie czego. A może złapiesz bakcyla bardziej.
  • Odpowiedz
@lizak21: to dużo zalezy od człowieka, jak podróżujesz to Ci się może spodobać, bo będziesz miał możliwość na upamiętnienie czegoś w nowy sposób, ale jeśli siedzisz w domu cały dzień to raczej nie będziesz specjalnie jeździł 100km żeby sobie zrobić zdjęcia gór z góry, a ciągłe robienie filmów/zdjęc z tej samej miejscówki się po prostu szybko znudzi
  • Odpowiedz
mam pytanie ile polataliście zanim zauważyliście że to nie sprawia frajdy ?


@lizak21: takie latanie dla samego latania jest rzeczywiście bez sensu, znudziło mi się po pierwszym razie. natomiast cały czas sprawia mi frajdę jak jestem gdzieś w podróży i mogę coś ładnego nagrać. wtedy z przyjemnością i latam, i potem montuję to w jakiś nieskomplikowany film.
  • Odpowiedz
@mustafas00: w ciemno, ale wcześniej sporo się naoglądałem jutuba więc się napaliłem - symulator odpaliłem jak już leciały do mnie gogle i aparatura z czech
dji mini spełnia teraz bardziej dla mnie taką rolę narzędzia do pracy, fpv to czysta zabawa
  • Odpowiedz