Wpis z mikrobloga

Lopez ma potencjał a do tego jest świetnym atletą ale bez zmiany trenera to on nic nie osiągnie. Ojciec zapatrzony w syna, syn w ojca i kto tu ma z chłodną głową cokolwiek analizować?
Jeszcze przy przerwach minutowych stary zamiast szybko podejść do Lopeza to ruszał się jakby szedł po p--o do lodówki a jak już przyszedł to chyba za wiele porad taktycznych tam nie było.

Kambosos za to również pewny siebie ale jednocześnie widzący zagrożenie, skupiony i zdeterminowany. Trener również zaangażowany a nie ślepo wierzący w wygraną.
#boks
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kerri: Ojciec chyba inna walkę oglądał. Jeśli dobrze słyszałem naroznik to po kolejnych przegranych rundach było tylko BJUTYFOL, BJUTYFOL.

Kambosos świetnie pracował na nogach, nie dawał lopezowi złapać swojego dystansu. Świetna walka i co nieoczywiste werdykt z rigczem.
  • Odpowiedz
@pawelgpkaminski: niby tak, ale w bokserskiej skali drukowania wyników to i tak mam wrażenie że było w miarę uczciwie. Wydaje mi się że prawie w każdej większej walce jest jakiś jeden sędzia odklejeniec a tutaj jednak Lopez generuje sporo wieksze pieniądze niż kambosos więc pokusa walka wydaje się była duża.
  • Odpowiedz