Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 50
Nie wiem czego oni dodają do tych perfum, ale dzisiaj jakaś #!$%@? akcja z komplementami za Bois Imperial. Najpierw fryzjer skomplementował, po czym włączyła się kobieta która też tam była, że też jej się bardzo podobają i poprosiła o nazwę którą sobie zapisała. Później na Orlenie kobieta i przed chwilą w sklepie w kolejce kolejna kobieta. Na wieczór miałem założyć Dior Homme Parfum, ale chyba zmienię decyzję i polecę na rekord komplementów jednego dnia za jeden zapach XD

Ps. Zapomniałem o najważniejszym komplemencie, mianowicie od babci, którą też dzisiaj odwiedziłem. ()
#perfumy
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dyniel: za Ganymede nie dostałem jeszcze ani razu, a też mam flakon ( ) choć mi osobiście bardziej się podobają
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adk08: a miałem w tym miesiącu już nic nie kupować, ale taka opinia zobowiązuje

To kto ma odlać 10 ml z cebulomatem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@parfmaniac: No to akurat fakt, że ja dość dużo komplementów dostaję normalnie, ale dzisiaj jakieś apogeum. Dałem cztery, albo pięć strzałów o 10, o 12:30 byłem u fryzjera, a w sklepie okolo 16 więc po sześciu godzinach nadal wyczuwalny dla otoczenia, choć ja już dawno na sobie go nie czułem.
  • Odpowiedz