Wpis z mikrobloga

@Faitameet: nie wiem, pytaj marketingowców albo kalemby, któremu grało się fajnie.

Prawda jest taka jak kolega wyżej napisał - ta gra nigdy nie bedzie działała w zadowalajacy sposob na bazowym ps4 z hdd i żadne pacze czy zaklinanie marketingowców tego nie zmienia.
@pablo397: ale to nie jest żadna wymówka na to w jakim stanie jest gra na tych konsolach. Gdyby zrobili to jako jakiś exclusive benchmark na PC który wymaga potężnych bebechów to by tej dyskusji nie było.

Większość ludzi na świecie nie ma kompa za 10k czy 15k PLN lub 4k USD żeby zagrać w Cymbergaja na stabilnym poziomie. Mają konsolkę za 2k PLN lub 500-700 dolarów. Jeśli producent/wydawca zapewnia że gra
@Faitameet: ale ja nie robię żadnych wymówek, po prostu stwierdzam fakty.

Jeśli producent/wydawca zapewnia że gra będzie tam działać dobrze i inne gry z otwartym światem działają o wiele lepiej to coś tu jest po prostu nie tak.


tak jak pisałem, bazowe modele konsol poprzedniej generacji, zwłaszcza z dyskami HDD nie maja odpowiedniej mocy systemu żeby cyberpunk 2077 działał w zadowalający sposób a grało się "fajnie"

Skoro CP jest tak bardzo
@pablo397: Ja też tylko stwierdzam fakty bo to nie są pojedyncze bugi tylko problemy przewijające się w gameplayach u wielu graczy, a nie tylko u mnie - AI, policja, czy częsty flatlining. Coś kombinują po cichu, ale aktualnie stan gry pozostawia wiele do życzenia. Zobaczymy co przyniesie nowy rok i może zjem własne kapcie, bo grę jednak naprawią do stanu obiecanego z gameplayu w 2018 :)
bo grę jednak naprawią do stanu obiecanego z gameplayu w 2018 :)


@Faitameet: nie naprawią bo przez 2 lata wszystko co wycięli te #!$%@? nieroby argumentowali "wizją artystyczną". No ale tutaj sa tacy co mówią że wyreżyserowane i porządnie zanimowane cutscenki są łatwiejsze niż ich wywalenie i pozwolenie graczowi oglądania wszystkiego w oczu bohatera gdzie występują przez większość czasu te same animacje XD
bo grę jednak naprawią do stanu obiecanego z gameplayu w 2018 :)

@Faitameet: nie naprawią bo przez 2 lata wszystko co wycięli te #!$%@? nieroby argumentowali "wizją artystyczną".


@Wormditt: „#!$%@? nieroby”. XD

Jakbyś miał chociaż tak jeden dzień pracować to byś pobiegł z płaczem do mamusi albo do lekarza. O gamedevie masz tyle pojęcia co o fizyce kwantowej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pablosik: tak się składa że uczyłem się z ludźmi którzy obecnie pracują w cdprojekt red, jeden z nich zapomniał zrobić efekty dla wody bo pracuje przy VFX XD ja ostatecznie wybrałem lepsza i bardziej płatna ścieżkę kariery niż grafika, #!$%@? wiesz co umiem
@Wormditt: Różnica pomiędzy nami jest taka, że widziałem a nie słuchałem co mi kolega naopowiadał. Masz po prostu zerowe pojęcie gamedevie, ale do bycia najmądrzejszym to jesteś pierwszy.

#!$%@? wiem bo #!$%@? mnie obchodzi co robisz gościu.