Wpis z mikrobloga

#haloinfinite #halo #xbox #xboxseriesx #gry #pcmasterrace

Bardzo podoba mi się te nowe halo, gameplay to połączenie quake z call of duty moim zdaniem, ale jest kilka problemów:
- bardzo mało zawartości -> jakoś mało tych map jest niestety i gra się powoli zaczyna nudzić.
- dziwny wolny system lvlowania -> wygrywam mecz i nawet nie dostaje dodatkowych punktów, gram i gram i jestem na 4 lvl dopiero
- nie można wybierać trybów rozgrywki -> to jest mega dziwne, że nie można wybrać w jakim trybie chcesz grać tylko do wyboru rozgrywa z małą ilością graczy i dużą...
- crossplay -> tu ich posrało, gram na padzie i nie mam szans z pecetowcami, czasami gra mi idzie fenomenalnie, czasami zanim się obrócę to jestem martwy. to bardzo przeszkadza w graniu.
  • 5
A i linka i ten niebieski miecz jest OP w małych arenach. Jesteś po prostu praktycznie niezniszczalny xD Wróg jest daleko podciągasz się do niego linką a później RT i typek leży martwy xD Potrafiłem tak nabijać 20-25 killi w rozgrywce do 50 zabójstw czyli nieraz carryowałem cały mecz. Punktów za bycie najwyżej brak, za wygranie meczu brak :(
@LateNever: A jaka masz czułość ustawiona na padzie? Ja mam na maksa, jest i tak wolno ale gra się całkiem Ok. Ja gram Run and gun. Pare strzałów i lepa z kolby (przyzwyczajenie z coda) i około 20 killi wpada.