Wpis z mikrobloga

Czy pójście samej do kina to wstyd? Mam ochotę iść na Diunę ale po ostatnim samotnym wypadzie źle się czułam z faktem że jestem jedyną osobą obok której nikt nie siedzi
  • 222
  • Odpowiedz
@Lililijka: chodzę sam do restauracji, kin, teatrów, oper i nawet nie przyszłoby mi do głowy, żeby tego nie robić. Nikogo to nie obchodzi. Nikt w restauracji nie będzie sobie przerywał posiłku, żeby obserwować czy jesz sama, ani nikt w kinie nie będzie analizował czy sama siedzisz.

Ludzie są zajęci samymi sobą, w nosie mają innych. Słusznie zresztą, bo co ich obchodzi jak kto lubi spędzać wieczór czy jeść :)
  • Odpowiedz
Nie wiem czy to jakiś bejt, ale serio kto normalny przejmuje się zdaniem zupełnie obcych ludzi? Rób na co masz ochote i tyle. To samo pytanie czy można coś robić w jakimś wieku. Po co się tak ograniczać wtf...
  • Odpowiedz
@konopiapolska: sam regularnie chodze do kina i to zaden powod do wstydu. Wydaje mi sie ze to bardzo komfortowe i fajne. Choc wiem o co Ci chodzi. Porownujesz sie do innych i uwazasz sie za gorsza bo jestes sama. Wydaje mi sid ze samotnosc to aden powod do wstydu.
  • Odpowiedz