Wpis z mikrobloga

Szukam partnerów motywacyjnych!

Wpadłem na pomysł, żeby nawiązać kontakt z paroma mirkami/mirabelkami w celu wspólnego motywowania się w różnych sprawach i dążenia do wyznaczonych celów. Właściwie wystarczy jedna osoba ale możemy zalożyc małą ZAMKNIĘTĄ grupę, max 4.

Jak to ma wyglądać?
3-4 osoby, zakładamy prywatną grupę na discordzie i codziennie wieczorem piszemy swoje cele na następny dzień. Z celów się rozliczamy, dopytujemy, sprawdzamy jak ktoś sobie radzi. W trakcie kryzysów pomagamy. Na grupie będziemy się też cieszyć sukcesami i dzielić różnymi poradami.

Nie wiem czy to zadziała ale warto spróbować. Wydaje mi się, że zawsze to lepiej jak się ma kogoś nad sobą kto może nas skontrolować

W skrócie o mnie: Zmagam się z depresją i nerwicą lękową. Pracuję zdalnie, prowadzę własną działalność i cholernie trudno zmotywować mi się do pracy. Jeśli uda mi się poświęcić chociaż >4h dziennie to jest to wielkie święto. A oprócz tego chciałbym robić jeszcze inne rzeczy konieczne w życiu jak załatwianie różnych spraw typu mechanik, lekarz itp. No i wiadomo, czas wolny. Walczę z prokrastynacją od wielu lat ze słabym skutkiem.
Także szukam kogoś z podobnymi problemami jak problemy z pracą, prokrastynacja itp

Jeśli ktoś chciałby skorzystać to możemy się zgadać. Napiszcie coś o sobie w komentarzu lub wyślicie przegrywowe CV na priv ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ewentualnie jak się ktoś chciałby byc anonimowy, a chciałby dołączyć, to można wysłac zgłoszenie na mail mirkomotywacja@int.pl

#motywacja #depresja #prokrastynacja #przegryw
coolcooly22 - Szukam partnerów motywacyjnych!

Wpadłem na pomysł, żeby nawiązać kon...

źródło: comment_1637870917b1DUI7i5k7IQnHOnkAKouL.jpg

Pobierz
  • 6
@coolcooly22:
Chętnie dołączę, trochę o mnie:
Lvl 29, praca na UOP, 100% zdalnie, mieszkam z różową w Warszawie.
Bardzo trudno mi się zabrać do roboty, tracę niesamowite ilości czasu na nic.

Co chciałbym zrobić, do czego się zmotywować:
Praca - mam spędzić 8h przed kompem, z 6h będę zadowolony, taki jest cel i wystarczy to na dopełnienie obowiązków. Obecnie aż wstyd wspomnieć jak to wygląda. Zacząłem ustawiać minutnik z godziną żeby