Wpis z mikrobloga

Prócz unikania słodyczy, alkoholu, przetworzonych produktów itd itp - zdrowa dieta,
postaraj się będąc "facetem" trzymać się jeszcze na diecie bez mięsa (zdecydowana większość posiłków).
Od miesiąca chodziło za mną upieczenie kawałka karkówki. Dziś od rana jakoś zjadłem tylko (praca i jakoś brak apetytu) kromkę chleba + humus, będąc w sklepie kupiłem 1,3kg MIĘSA, no i jak to już upiekłem ok 18:30 i włożyłem kęs do ust, moc jest z nami... prawie się popłakałem.

Jedzcie ze mną karkówkę ( ͡ ͜ʖ ͡)

#jedzzwykopem #mieso #dieta
goromadska - Prócz unikania słodyczy, alkoholu, przetworzonych produktów itd itp - zd...

źródło: comment_16378631418KTCErsO7tcGljGprDtTT3.jpg

Pobierz
  • 16
@goromadska: wiesz, po prostu dieta bez mięsa nie kojarzy mi się w ogóle z nazwa "dieta zbilansowana" chyba że jesteś w stanie odpowiednie ilości białka i wszystkiego co potrzebne dostarczać w inny sposób. (i jesli w ogóle jakkolwiek to policzyłeś). Inaczej to ze zbilansowaniem nie ma nic wspólnego.
A opis z reakcją "prawie się popłakałem" sprawił że po prostu zacząłem się zastanawiać czemu się tak okrutnie katujesz :)
A odnośnie jedzenia
odpowiednie ilości białka i wszystkiego co potrzebne dostarczać w inny sposób. (i jesli w ogóle jakkolwiek to policzyłeś)


@thewickerman88: policzył dietetyk, jest też suplementacja omega i b12, dodaliśmy też D

"prawie się popłakałem"

jak wspomniał @Iskaryota: jest coś takiego w smaku, a wedle mnie i konsystencji mięsa, że raz na jakiś czas może wycisnąć łzy szczęścia. Absolutnie się nie katuję, spokojnie. Czuję się lepiej nie jedząc mięsa codziennie, a nawet