Wpis z mikrobloga

Mały remainder - jeśli nie macie 2m wzrostu i 24cm khutasa, na którym można sie uwiesic jak na gałęzi to #p0lka nigdy was nie bedzie kochać.
Ona zawsze z utesknieniem będzie wspominać tego wzrostaka, który dawał jej niezapomniane orgazmy. Zdradzi was w mgnieniu oka(choćby w kiblu) z kimś kto chociaż z wygladu bedzie podobny do ogiera z przeszłości.

#przegryw #tinder #badoo #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #incel #wzrost #blackpill
BurzaGrzybStrusJaja - Mały remainder - jeśli nie macie 2m wzrostu i 24cm khutasa, na ...

źródło: comment_1637849235t4aJvaf5RwpNZOFnUhEGCv.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@AntemuralePrzegrywitatis: nie kazdy czlowiek tak jak wy ma kompleks na punkcie wzrostu, mam sporo znajomych co maja ponizej 173, i maja w to #!$%@?, na dodatek niektorzy z nich sa duzo pewniejsi od gosci po 190cm, to ze ty masz taki kompleks na punkcie wzrostu, to nie znaczy, ze kazdy tak ma
  • Odpowiedz
@kasperski113: Ja nie mam bo mam 183cm tak się składa, gdyby nie zgarbienie i ogólnie problemy z plecami/kręgosłupem to może i 185cm bym wyciągnął. Gdybym nie był niedożywiony jako nastolatek to może bym miał z 190cm.
  • Odpowiedz
@AntemuralePrzegrywitatis: a ty myslisz, ze kobiety patrza tylko na wzrost? Myslisz, ze nie bedzie patrzeć na to, jaka ma fryzure, czy o siebie dba, czy jest pewny siebie, czy jest wygadany, jakie nosi ciuchy? Moglbym tak dalej wymieniać, wzrost jest tylko jednym z aspektow , a jak widze takie glupie #!$%@?, ze jak masz ponizej 180, to nie ma co startowac, to mi sie śmiać chce, wyjdz na ulice i
  • Odpowiedz
ze jest sporo kobiet ktore sa nawet wyzsze, i maja w to #!$%@?


@kasperski113: Pojedyńcze przypadki z pokolenia przedtinderowego/instagramowego/snapczatkowego/tiktokowego. Partner prawdopodobnie sporo zarabia i/lub ma wysoką pozycję społeczną.
  • Odpowiedz
@kasperski113: Nie ustalałbym takiej sztywnej granicy. Na pewno nie ma kobiety, która szczerze zakochałaby się w kimś, kogo uważa za niskiego. Może być z nim z przyczyn wcześniej wymienionych, natomiast pociąg tak zwany ''seksualny'' czułaby do kogoś innego.
  • Odpowiedz
@AntemuralePrzegrywitatis: i ty mi #!$%@? zarzucasz, ze ja troluje, mowie powaznie, poszukaj u kogos pomocy, bo nie mam pojecia jak 25letnk koles moze miec tak zakrzywioną rzeczywistosc, stwierdzenie, ze przegryw jest w glowie, nie nadaje sie do wszystkich przypadków, ale do ciebie jak najbardziej
  • Odpowiedz
@AntemuralePrzegrywitatis: gdzie ja teraz powiedzialem cos, ze mk zarzucasz trolowanie xD kazdy normalny czlowiek by mi teraz przyznał racje, gosciu według ciebie ktos kto nie ma minimum 180cm nie bedzie mial kochajacej kobiety, albo nie moze byc pewny siebie, gdzie znajde kilkunastu swoich znajomych, ktorzy obala twoj mit, a #!$%@? glupoty o jakimś trolowaniu
  • Odpowiedz