Wpis z mikrobloga

@2-aminopirydyna:

nie bez powodu średnie IQ w Polsce wynosi koło 100

no nic dziwnego, w końcu na pis i konfederację głosuje aż 40% Polaków. Bez nich średnia rośnie do 150

wszyscy covidianie w wolnych chwilach się zaczytują w artykułach naukowych

bo oni są w tej części nie głosującej na pis i konfederację
@2-aminopirydyna: Bo ludzie ogolnie nie interesuja sie nauka i/lub jej nie rozumieja. A tutaj niestety mamy case gdzie dopiero wysoki procent wyszczepienia populacji da nam bardzo dobre wyniki (bardzo niskie zgony). Zachety sa po to by sprobowac przekonac te brakujace kilkanascie procent.

We Francji bardzo dobrze widac ze takie dzialania zadzialaly. Popatrz na wykres szczepien - okolo poczatku czerwca tempo szczepien bardzo przyspieszylo i teraz maja ponad 70% zaszczepionych
@2-aminopirydyna: @KrolSandaczPierwszyRozrzutny:
Patrzcie na mnie, jestem taki mądry bo umiem całki!!11!oneone Całki uczone na typowych studiach inżynierski nie związanych stricte z matmą to przecież wyższa matematyka, wcale nie wystarczy się wykuć paru podstawowych wzorów na pochodne i metod rozwiązywania żeby to załapać bo w ogóle analiza matematyczna na inżynierskich w #!$%@? trudna rzecz xD
Jak tak bardzo kochacie matematykę to pewnie statystykę też, wytłumaczcie mi jak to jest, że statystycznie