Wpis z mikrobloga

Kurna u sąsiadów jest małe dziecko i drugi raz już dzisiaj w nocy płacze a ci odkurzacz mu w nocy odpalają () nauczyli dziecko spać przy takim szumie... Czy to normalne ¯_(ツ)_/¯
  • 243
  • Odpowiedz
Są różne dzieci. Niektórzy mają z niemowlakiem wakacje życia, a niektórzy przechodzą wielomiesięczne tortury i gehennę. Mój nie spał całymi nocami przez długie mięsiące, ciągle płacz, robiliśmy już wszystko co możliwe.
  • Odpowiedz
@Tygrysia_Lilia: Myślę, że to już desperacja ale faktycznie może powinnaś pójść porozmawiać. Są inne metody, są aplikacje z szumem, choć z takich hardcorowych rzeczy to niektóre matki usypiały dziecko przy włączonej suszarce do włosów.
  • Odpowiedz
@Tygrysia_Lilia: Normalne, dziecko takie szumy słyszy w łonie matki, dlatego po urodzeniu to go uspokaja. Możesz im podpowiedzieć, że ma YT są dziesięciogodzinne nagrania takich dźwięków, wtedy nie będą włączać odkurzacza.
  • Odpowiedz
@Tygrysia_Lilia: Napie#dalałbym polskie reggae od 8 do 22. Kaszojadowi przeszkadzać nie będzie jak śpi na odkurzaczu, a do jebniętych rodziców może dojdzie że nie są pępkiem świata. No #!$%@?ło ich zdrowo, serio tak myślę.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Tygrysia_Lilia: odciąganie kataru - bąbelek pewnie też przez to płacze że ma zatkany nos

Do połowy komentarzy miałem pisać, że widać że wykopki nie mają dzieci, ale na szczęście potem już ludzie piszą o katarku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Współczuję odgłosów, ale mamy XXI wiek i smartfony więc nikt nie puszcza sprzętu domowego jeśli na YT jest 100 rodzajów szumu, nie mówiąc o dedykowanych aplikacjach. Dla rodziców
  • Odpowiedz